illerin otobüs kartı adları

  1. 1
    anket-ish.

    ankara - ego
    izmir- kentkart
    ısparta - gülkart
  2. görsel
    doctor
    #648671 | 05/02/2016 00:34
  3. 2
    (bkz: bayburt) - (bkz: baykart)
  4. 3
    yozgat - yozkart
  5. görsel
    doctor
    #648681 | 05/02/2016 00:37
  6. 4
    (bkz: eskart)
  7. görsel
    Pervasız
    #648683 | 05/02/2016 00:38
  8. 5
    eskişehir - eskart
  9. görsel
    ex kutup mu
    #648684 | 05/02/2016 00:38
  10. 6
    Mersin - kentkart
    Adana - kentkart
    Antalya - kentkart
    Anteke - kentkart
  11. görsel
    Quidam
    #648685 | 05/02/2016 00:38
  12. 7
    (bkz: bukart) - bursa
  13. görsel
    monaco pirensesi
    #648689 | 05/02/2016 00:40
  14. 8
    sakarya - kart54

    nasıl yaratıcı dimi?
  15. 9
    (bkz: konya ) - (bkz: torku)
  16. 10
    Çanakkale-kentkart
    Erzurum-kardelen kart
    Karabük- akıllı kart
  17. görsel
    gypsy
    #1262943 | 22/11/2017 02:33
  18. 11
    kentkart - hatay

    tıpkı adana, antalya, burdur, çanakkale, edirne, gaziantep, ısparta, izmir, kastamonu, kocaeli, manisa, mersin, muğla, niğde, sivas ve yozgat'ta olduğu gibi.
  19. görsel
    PUTUK
    #1262944 | 22/11/2017 02:33 
  20. 12
    istanbul: istanbulkart

    net insanları severim.
  21. görsel
    dramatik queen
    #1262947 | 22/11/2017 02:35
  22. 13
    (bkz: cankart)
    (bkz: erzincan)
    Yaratıcılığa bakar mısınız aq öğk.
  23. görsel
    mavinarsist
    #1262950 | 22/11/2017 02:40
  24. 14
    Konya- el kart
    Hep suriyelilerden dolayı geliyor bunlar başımıza.
    (bkz: el otobüs)
    (bkz: El durak)
  25. görsel
    nihilist francis
    #1263048 | 22/11/2017 11:34
  26. 15
    balıkesır ; balkart

    abı herseyın basına bır bal eklıyorlar zaten balmobılya gordum ya.
  27. görsel
    Blackinblack
    #1263049 | 22/11/2017 11:37
  28. 16
    (bkz: eskart)
  29. görsel
    siyah kırmızı
    #1263051 | 22/11/2017 11:39
    • Bu nerenin kartı?

    • eskişehir.

    • Ha tamam

    • Eskort mu???? Konya'ya adana'ya falan daha iyi gidermiş bu.

    • gözünüz mü kör azizim.

  30. 17
    (bkz: bukart)
  31. görsel
  32. 18
    yok - zonguldak.
    izmirkart - canım izmirim
  33. görsel
    hellraiser
    #1263061 | 22/11/2017 11:59
  34. 19
    nice-city card
  35. görsel
    lol mu lo
    #1263064 | 22/11/2017 12:02
  36. 20
    kart54 - adapazarı.
  37. görsel
    zapel kaytuda
    #1263068 | 22/11/2017 12:17
  38. 21
    kart38
  39. 22
    samsun - samkart.
  40. görsel
    tacsızbedevi
    #1263137 | 22/11/2017 14:29
  41. 23
    fransa - descartes
  42. görsel
    emek evrenseldir
    #1263161 | 22/11/2017 15:23
  43. 24
    aykart - aydın
    izmirim kart- izmir. ->> kentkart kalbimizde yaşıyor...
  44. görsel
    cordelio
    #1263164 | 22/11/2017 15:27
  45. 25
    Takkart-trabzon
    ne kadar yaratıcı di mi.
  46. görsel
    anahtarci
    #1263176 | 22/11/2017 15:40
tümünü gör