dil öğrenmek

 1. 1
  Türkiye gibi 3. Dünya ülkelerinde yapılacak en mantıklı eylem. Alın lisans diploması kuru kuru hiçbir boku yaramaz. Zira si..ini sallayan üniversite mezunu . İşte tam da bu yüzden rakipelerinize fark atmak için dil öğrenmek mecburiyetindeyiz. İngilizce, Almanca ve alana göre 3. Bir dil. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmek Türkiye'de Çok şey ifade ediyor.

 2. 2
  Rosetta Stone, dünyada en çok tercih edilen yabancı dil öğrenme programıdır. Eşsiz teknolojisi, dil öğrenme konusunda sizi bir bütün olarak destekler, benzersiz yöntemi, daha ilk dersten yeni dili konuşmanızı sağlar. Rosetta Stone'la, yeni bir dili, ana dilinizi çocukken öğrendiğiniz gibi, doğal bir biçimde öğrenirsiniz.

  www.brokadil.com...
 3. 3
  bir insanın kendini geliştirmek istediğinde ilk yapması gereken kendi dil kurallarını öğrenmesi, ikinci yapması gerekende başka bir dil öğrenmeye çalışmasıdır.
 4. 4
  Maruz kalmak birinci şarttır.
 5. 5
  (bkz: duolingo)
 6. 6
  Bir dönem ilahiyat okurken arapça hazırlık okumuştum. Baya ilerlemesine rağmen daha sonra kullanmadığım ve üzerine düş ediim için unuttum hepsini. Fakat dile karşı bir merakım var. Bir kaç dil öğrenmek istiyorum işime yaramayacak belki fakat beni nasıl tatmin edecek düşündükçe haz alıyorum. Franszica ve Farsça bunlardan ikisi şimdilik. Artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi galiba.
 7. 7
  benim için oldukça zor olan bir şey. yeteneğim yok napalım. ana sınıfından beri ingilizce görüyorum özel kurslar aldım lisede hazırlık okudum ünide yine online kurslar derken bülbül gibi şakımam lazım ama olmuyor türklerle olmuyor yeaa falan diyecekseniz speaking konusuna da çok değindim yabancı hocalardan ders aldım konuştum ama yok olmuyor. kendimi idare edecek kadarına sahibim yani çok eksik...
 8. 8
  Dil öğrenimi için voscreen ve hellotalk gibi uygulamaları öneririm. Bence dil ile ilgili birçok uygulama arasında işe yarayanlar arasında yer alıyorlar.
 9. 9
  kendinize en uygun metodu secerseniz gayet eglenceli eylem. bir de kendi kendine o disiplin olmuyor yani ya okulda ya da bir arkadasInIzla kendinize hedef belirleyip birbirinizi motive ederek calIsmak lazIm.
 10. 10
  bu iş ve bu görev dil öğrenmek için çeşitli kurslara gitmeniz gereken dir.
tümünü gör
dizi izle