kayıt

beyaz show

 1. 1
  * (u: aciklama: yaz
  )
  (bkz: beyazıt öztürk)'ün sunuculuğunu yaptığı talk show.
 2. 2
  türkiye'nin en iyi talk show'u.
 3. 3
  hala tarkan'ı getiremeyen talk show programıdır. tarkan gelse zaten olay olur.
 4. 4
  yıllardır ısrarla aynı çizgide giden buna rağmen izlenmeye devam edilen talk Show. güzeldir güldürür lakin 10 yıldır üzerine bir şey katmadan devam etmesi şaşkınlık yaratır.
 5. 5
  bugün engin altan düzyatan ile ilgili güzel bir video hazırlayan talk show. arada zap yaparken bakıyor insan.
 6. 6
  bu hafta ferhat göçer ve romantik komedi 2 ekibini ağırlayan program.
  engin altan düzyatan olmasaydı çok da eğlenceli geçmeyecekti.
  iyi ki var.
  o barbi bebeğe anlam veremedim insan mı o ?
 7. 7
  bu hafta hande yener , esra erol , aref ve önderi ağırlayan talk show.
  pek eğlenceli değildi.
 8. 8
  izlemeye gelen öğrenciler protestoya katılmak için Gezi Parkı'na gitme kararı alınca program iptal olmuş... beyazıt öztürk'ün direnişe katılıp katılmadığı bilinmiyor...

 9. 9
  20. sezonuna girecek program. vay amk, yaşlandık be.
 10. 10
  geçen 20 yılda beyaz hala bekar.

  program tabi ki çöp.
 11. 11
  ünlü olduktan sonra götüm götüm oturmak için muazzam bir talk show
 12. 12
  Konuklarını sevdiğinden midir nedendir bilinmez son zamanlarda şarkıcı konuklarına 1 bütün albüm okutan showdur. Abi sizin konuşmanız daha iyi olmaz mı ya ? biz zaten dinliyoruz sanatçıyı ..
 13. 13
  sadece konuklarının ayakta tuttuğu show programıdır. yoksa beyaz aynı beyaz. adam yıllardır aynı, hiç mi değişmez arkadaş ya sıfır yaratıcılık, aynı şakalar, sözde espriler. vıcık vıcık samimiyet*...
 14. 14
  2 veyahut 3 yıl aranın ardında gece itibari ile tekrar izlediğim kalite itibari ile 2-3 öncesiyle alakası olmayan sözde talk show.

  önceden yine izliyordum insan pek sıkılmıyordu yani.ancak bu geceki programdaki detaylar vahim düzeyde.beyazıt öztürk'ün programı teknolojiye ayak uydurma çabası çok havada kalmış o adamın doğasında yok tablet falan vereceksin kağıdı takılsın sıkılınca yelpaze yapsın kendine.skeçler eskiye göre inanılmaz derecede düşük kalitede.

  ayrıca sona doğru okuduğu o aforizmalar ne öyle anlamadım normal sosyal medyada olsa 3 gün dalga geçecekleri insanlara stüdyodaki insanların yalandan şakşaklaması üzücü.

  sonuç olarak yazık olmuş.
 15. 15
  sezon finali yapmış talk showdur.ilk duyduğumda final zannedip sevinmiştim ama değilmiş.artık eskisi gibi yapamıyor beyaz.sezon finali yapmasına rağmen 1 tane bile girdi girilmemiş.ziyan.
 16. 16
  yaşanan terör olayları ve verilen şehitler nedeniyle dünkü yayını beyazıt öztürk tarafından iptal edilen, bu nedenle de kanal d yönetimi tarafından yayından kaldırıldığı iddia edilen program.
 17. 17
  Kaldırıldıysa tekdüzeliğindendir. Hep aynı şakalar tripler falan. 20 yıldır aynısın be abicim. Gençlerin önünü aç.
 18. 18
  bu hafta yayın yapmamayı tercih etmiş olandır. bundan dolayı kanal d'nin kaldırdığı söylenir enteresan.
 19. 19
  bu gece canlı yayına çıkan bir diyarbakırlı öğretmen çıkarıp telefonla konuştuktan sonra kimisi için hain olmuş kimisi için adamın dibi olmuş kişinin programı. garip.
 20. 20
  samimiyetsizlikten gebercek program.
 21. 21
  bu hafta da yayınlanacak olan program. aksini düşünmüyordum zaten.
 22. 22
  erkeklerin az sayıda olduğu şov.
  (bkz: bey az show)
 23. 23
  son bölümü internette sansürlenmiş program.
 24. 24
  az önce izleyicilerden birinin slogan atarak protesto gerçekleştirdiği program. beyazıt öztürk ve konuklar önce mala bağladı, birkaç saniye içinde de vtr'ye bağladılar.
 25. 25
  muhtemelen tarihinin en kısa programlarından biri yapılmıştır bu gece. sadece 1 saat sürdü. yayın akışında görülen saatinden 20-30 dakika geç başlayıp tam 1 saat erken bitirildi. programın içindeki cırtlak solcu sesi moralleri yerlere düşürdü zaten.

  ulan şu ülkede televizyonların en temiz, en efendi adamı düşürmeye çalıştığınız durumlara bak. adam 20 senedir belli bir çizgide ilerliyor, kimseyi kırmıyor, seviyeyi hiç düşürmüyor. adam bir hafta içerisinde önce bir taraf, sonra bir taraf tarafından lince uğradı. bu kadar mı kolay insan harcamak be? tanımıyor musunuz bu adamı? beyaz lan. yıllardır bildiğimiz beyaz. bu adamın ne işi olur siyasetle, örgütle, şunla bunla? ilk başta o kadını alkışlatması yanlıştı evet ama bunun canlı yayın kazası olduğunu anlayamayacak beyinler linç etti adamı. sonra çıkıp hatalı olduğunu kabul etti, özür diledi. bu sefer solculuk adı altında terör savunuculuğu yapan kahpeler lince başladı. bugün birkaç tanesi de programı alt üst etti. şov programına gidip de kendince protesto gösterisi yapmaya çalışan beyninizi sikeyim ben sizin. o yıkanmış beyinlerinize sokayım.

  edit: stüdyo içinden video kaydı çıkmış. kollektifçi ibnelermiş yapanlar. sizi üniversitelere sokanın amk. www.youtube.com/...

  umarım birkaç kendini bilmez yüzünden beyaz veya kanal d yönetimi programı bitirme kararı almaz. ben beyaz'ın arkasında duranların karşısında duranlardan fazla olduğuna eminim. umarım o da farkındadır.