kediyi iple asıp sevgilisini tehdit eden kız

 1. 1
  izmirli'dir. ama varoş kesminden. şaşırdık mı hayır? zira bu izmir kızlarının ayarı yok.

  www.milliyet.com.tr/...
 2. görsel
  yunowimnogood
  #527202 | 05/11/2015 15:05
 3. 2
  iple asıp kendisine türlü işkenceler yapmak istediğim kızdır.
 4. görsel
  koalamsı kedi
  #527203 | 05/11/2015 15:07
 5. 3
  ben de, kendini iple asıp sevgilisini tehdit eden kız diye okudum. tam ona göre hazırlanmış dolu dolu yazacaktım ki, kendi değil, kedi olduğunu farkettim. iki kat artıyor diyeceklerim..
  bu ülke ne hale geldi be amına koyayım ya.. noldu size, bize amına koyayım ya noldu?..
  99 doğumluymuş muş.. küfür etmeyelimmiş falan filan. lan sikicem sizin hümanizmanızı haa. yetti artık amına koyayım. biz o çocuğun yaşındayken evden okula, okuldan eveydik be. kimseyle alıp veremediğimiz olmadı. lise çağına kadar terlik yemiş nesiliz biz. anne'ye baba'ya saygıyı, -sevmesende- öğrendik biz.. yeri geldi babamızdan çok temiz de dayak yedik. iyi kide yedik. hakaten öyle. o dayağı yemeseydik nolurduk hayalgücünüzü zorlayın da bulun. bu kız çocuğunun çok ama çok temiz bir baba dayağına ihtiyacı var arkadaş. dayağa karşıyım ama birey yetiştirirken, bazı kurallar yırtılmalı, insan yetiştirip topluma salmak mesele değil. insan gibi insan yetiştirmek önemli.

  -kız için acil olarak psikolojik destek verilmesi taraftarıyım. aile'ye gelince, baba'ya da bir oda dolusu kondom. evlat yetiştirmeyi beceremeyeceksen, yapmayacaksın kardeeeş..
tümünü gör