kapadokya balon turu

 1. 1
  Kapadokya bölgesinde peri bacalarının eşsiz güzelliklerini (Göreme,Ürgüp,Avanos) keşfetmek için balon turu en iyi seçim olacaktır.
  Bunun içinde bir sürü seçenek var ama Bence en iyilerinden biri Denemeye değer. www.balonturu.com/...
 2. görsel
  dean534
  #523001 | 23/10/2015 20:04
 3. 2
  Ülkemizin birçok gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri vardır. Her köşesi için turizm anlamında bir cennet diyebiliriz ancak öylesi yerler vardır ki insana adeta bir deneyimi yeni baştan yaşatır bunlardan bir tanesi Kapadokya balon turlarıdır. Düşünsenize eşsiz manzarası ve doğal güzellikleriyle peribacalarını gökyüzünden izleme gibi bir doğa üstü olaya tanık olacaksınız. Kapadokya balon turu kesinlikle bugüne kadar yaşayabileceğiniz en nadir duygulardan bir tanesi.
  www.kapadokyabalonturu.org...
 4. görsel
  mesut78
  #925344 | 26/07/2016 23:37
 5. 3
  Sıcak hava balon turları dünyanın birçok ülkesinde yapılmaktadır. Ülkemizde Kapadokya bölgesinde gerçekleşen balon turları Kapadokya’nın muhteşem vadileri ve peri bacaları manzarasında diğer ülkelerde yapılan balon turlarına farkındalık yaratmaktadır.

  Kapadokya Balon Turunu; Kapadokya bölgesinde tatiliniz esnasında mutlaka katılmanız gereken bir aktivite olarak tavsiye ediyoruz. Kapadokya Balon Turu sabahın erken saatlerinde 04.00 civarlarında otelinizden alınıp uçuş yapılacak alana transferinizle başlamaktadır. Balonların hazırlanması esnasında hafif bir kahvaltı ikramı yapılmaktadır.
  Kahvaltınızın ardından sepetlere alınmanızla birlikte Kapadokya Balon Turu başlıyor. Gün doğumunu Kapadokya’nın muhteşem manzarası eşliğinde gökyüzünde izlemek sanırım bir ayrıcalık. Tur esnasında Kapadokya’nın muhteşem vadilerine, peri bacalarına gökyüzünden izleme şansına sahip oluyorsunuz. Tur sonunda iniş yaptığınız alanda geleneksel uçuş kutlaması yapılmakta ve isminize özel hazırlanmış uçuş sertifikası takdim edilmektedir. Sonrasında 07.30 civarlarında otelinize bırakılıyorsunuz.
  Kapadokya bölgesinde Kapadokya Balon Turu düzenleyen birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında Kapadokya Balon Turu Fiyatları ve tur güzergâhları farkındalık göstermektedir. Sizlere fiyat ve hizmet konusunda rezervasyonunuzu www.kapadokyabalonturu.org... adresinden yapmanızı tavsiye ediyoruz.

  www.kapadokyabalonturu.org/...

 6. görsel
  pasakutup
  #941070 | 16/08/2016 21:47
tümünü gör