kayıt

ben korku filminden korkmam diyen insan

 1. 1
  muhtemelen yaşça bizlerden çok küçük olan insandır. misafir çocuğu olabilir bu bir de. sen korku filmi izlerken gelir yanına. sen onu uzaklaştırmaya çalıştıkça "ben korku filminden korkmam ki" der artist artist. ertesi gün annesi çarşafları yıkarken kulaklarınızı çınlatır filan. oluyor böyle şeyler.
 2. 2
  ani bir ses efekti sonunda hassiktir be abi şeklinde tepkiler veren insandır.

 3. 3
  filmi izledikten sonra uyurken gaipten sesler duyan, uyandığında ise hiç korkmamış gibi bir de 'ne komik filmdi be' tepkisi veren insandır.
 4. 4
  doğru söyleyen insandır. zira korku filmleri işleniş açısından genelde insanları korkutmaz, özellikle son dönem korku filmleri. ağırlık olarak horror tarzı yürüdüğü için iğrendirir, tiksindirir ama korkutmaz.
 5. 5
  www.vidivodo.com/...

  herhalde bu efektlerle kesin korkacak olandır...
 6. 6
  türk yapımı korku filmi izliyordur. zira bizim ülkemizde yapılan korku filmleri bütün korku filmleriyle taşak geçer havada yapıldığı için anca güldürüyor.
 7. 7
  "izleme lan o zaman" deyip kaçılması gerekir.
 8. 8
  halka filminde evin telefonu çaldığında ilk altına sıçacak olan kişidir.
 9. 9
  Kendisine acımakla kendisini tokatlamak arasında kalacağım insandır.

  Korku filmlerini korkutucu bulup izlemeyen ve bu konuda saygı uman biri olarak korku filminden korkmamakla övünenlere şaşarım. İnsanız, korkarız, korkmalıyız.
 10. 10
  Benimdir bu ama korku oyunu oynarken de jump scare sayesinde ekrana aniden fırlayan şerefsiz yaratıklar yüzünden kaç kere ruhumu teslim etmekten döndüğümü bilirim.
 11. 11
  eski patronumu aklıma getirmiş başlık.

  ''ben hayatta üç şeye dikkat ederim boksör: saygı saygı saygı''
  senin
 12. 12
  Son bir kaç yıldır beni gerçek anlamda korkutan bir yapıma denk gelmedim. Hep bir umut korkarım gerilirim diye izliyorum ama sonuç hüsran. Korkuyu iliklerine kadar hissedeceksin dediğiniz bir film varsa tavsiyelere açığım.
 13. 13
  o zaman izlediği filmden zevk almayan kişidir,korku filminin amacı zaten o duyguları yaşamanı sağlamak,filmden sonra git karanlıkta işe o bizi ilgilendirmez.
 14. 14
  yeğenim bu kişi. ben korkmam dedi. filmin ortasında korkudan kafasını duvara vurdu.