nevin yıldırım

 1. 1
  kendisine silah zoruyla tecavüz eden adamın başını kesip ikamet ettiği beldenin meydanına atan kadın. bugün müebbet hapis cezası almıştır.

  türk yargısının gücünü görün ! hrrrr...

  youtu.be/...
 2. 2
  Kendisine Tecavüz eden akrabasını av tüfeğiyle vurduktan sonra kafasını keserek köy meydanına atan kadındır. müebbet hapis cezası ile yargılanacaktır.

  devlete, erkeğe karşı özsavunmanın meşruluğu tartışmaya açık değil. Özgecan aslan sanıkları tahrik unsurundan 14 yıl hapis cezasına çarptırıldı. nevin yıldırım müebbet Konu bu kadar açık.
 3. 3
  müebbet hapis alan kadın.

  kendisine silah zoruyla tecavüz eden tecavüzcüsünü önce vurmuş ardından başını kesip köy meydanına atmıştır. tecavüzden hamile kaldığı bebeğini doğurmaya mecbur bırakılmıştır.

  yıkayınca çıkmıyor, nevin size bakıyor!
 4. 4
  ısparta'da tecavüzcüsünün kafasını kesip köy meydanına atan onurlu kadının adıdır. erkek devlet yasaları uyarınca müebbet hapis cezasına çarptırılmıştır. yasalarda yıllardır kirli egemen erkekliği ödüllendirmek için kullanılan namus cinayeti indirimi bu genç kadına tanınmamıştır. yargıtay müebbet cezasını bile az bulup bozmuştur. erkek devlet yasalarında ve erkek dinlerinde kadının bir ruhu yoktur. ona karşı reva görülen en ağır fiziksel ve sözlü şiddete boyun eğmek zorundadır. kadınlar, paşa ve bey olarak büyütülen erkek çocukları büyüdükten sonra erk alanlarını istedikleri gibi kullansın diye var olan zevk metalarıdır.

  kadınları her yerde bunun böyle olmadığına dair ses çıkartmaya davet ediyorum. bu biz erkeklerin de kirli zihinlerinin temizlenip yaşamın her alanında özgür olabilmemiz için tek yoldur.
 5. 5
  müebbet hapis cezası onanmıştır
tümünü gör
dizi izle