Cem dizdar

 1. 1
  Beşiktaşlı bir yorumcu abimiz. Hala yapıyor mu bilmiyorum ama radyo programı vardı çok severdim bu abiyi. Sakin sakin konuşup futbolun teknik taktik para işlerinin ötesinde şeylerden bahseden adamdır. Evet evet bence adamdır. Şu an trt spor da konuşuyor. Sesi çok babacan geliyor ayrı bi sempatik ya.
  Not: 6 yaşımdan beri Galatasaraylıyım
 2. 2
  bir futbol romantiğidir.

  endüstriyel futbolu çok sevmez. has beşiktaşlıdır. ama önemli olan hangi takımı tuttuğu değil, benim gibi rakip takım taraftarlarını da dinletebilmesidir.
 3. 3
  Adam gergin. Sanırsın zorla çıkartıyorlar tvye. Ha böyle izlemesi daha güzel, daha bizden bir sohbet orası başka.
 4. 4
  Yine zorla tvye çıkmış gibi. Soru sormayın oğlum bu adama sinirleniyor. Ha bu tavrı benim hoşuma gidiyor o başka.
 5. 5
  kendine has bir tavrı var. Ama bazen cılkını çıkarıyor...
 6. 6
  Televizyonu sadece bir şeyler yerken izliyorum. Bildiğimiz yerel kanallarda da saçma sapan şeyler olduğu için spor kanallarını dolaşıyorum. Spor kanallarında da seçimim tartışma programları oluyor genelde. Her neyse. Arada bir bu ağabeyimizin programına denk geliyorum. Lan yemin ediyorum televizyon başında ben tırsıyorum adamın tavırlarından ya. Her an sinir krizi geçirip etrafı dağıtacakmış gibi. Devamlı bir azar. Devamlı bir sinir hâli. Böyle yorumculuk mu olur amk? Bak mehmet demirkol da genelde yakınma halindedir ama adam sakin sakin yakınıyor. Arada bir sinirleniyor sadece. Fakat bu cem dizdar devamlı sinirli. Toplumda böyle insanlar var. Ben böyleleriyle karşılaşınca aklıma ilk gelen çocukları olur hep. Futbol gibi basit bir konu için bu kadar sinirlenen bir adam evde çıldırıyordur kesin. Evliyse, çoluğu çocuğu varsa allah onlara yardım etsin. Bu adam yaşlandıkça daha da beter olur.
 7. 7
  Mehmet Ayan ile beraber Türk spor medyasının en gereksiz yorumcusudur.
  Geçen sene bu herifin de konuşmacı olarak katıldığı bir spor hukuku konferansına gitmiştim. Konu sporda şiddet eylemleriydi sözde, bu herif entelektüellik taslayacağım diye sınıf çatışmasından Marx'dan falan bahsediyordu. Uğur Boral ve Muzzy Özcan da "bu herif ne diyor azizim" havasında takılıyorlardı. En sonunda moderatör bunu kesti de bütün salon rahat bir nefes aldık.
 8. 8
  twitter.com/...

  Shshsbshss yaptığı yoruma bak. Bu adamlar bu işten para kazanıyor ya . Tamam abi en çok siz futboldan anlıyorsunuz
 9. 9
  Hep aksi hep gergin olan spor yazarı. İnsanda biraz albeni olur amk. İnsanlar dinlemek için izliyor seni.