yolda yürürken dondurma yiyen kızın amacı

 1. 1
  *

  Dondurma yemektir.
 2. 2
  şeker ihtiyacını karşılamak ve biraz serinlemektir.
 3. 3
  ağzımızın suyunu akıtmak istemektedir.
 4. 4
  i.hizliresim.com/...
 5. 5
  Tahrip ve tahrişe uzanan yolda bilir bilmez veyahut cebren ve hileyle eril bireyler için uyarıcı olmak, risk faktörü oluşturmaktır.
  Gaflete düşmemeli.
 6. 6
  dondurma çilekli yada çikolatalıysa dondurmanın ne olduğunu anlatmaktır ya vanilyalıysa hatun kişi derki: Dondurma bu amına koyduğum her boktan tahrik olma artık!
 7. 7
  serinlemek için dondurma tüketmenin keyfini çıkarmaktır.
 8. 8
  Yalamaktır. Lolipop da bu işi görür ancak yaz aylarında dondurma daha mantıklı geleceği için daha makuldür.

  Ben bir kızın yolda dondurma yemekten çekineceğini sanmıyorum amk ama ben çekiniyorum mesela. Kızın biri ben yalarken ne yalıyosun öyle yavru demişti. O günden sonra evde yiyorum sadece...
 9. 9
  canı dondurma çektiği için dondurma yeme ihtiyacını karşılamaktır.
 10. 10
  Dondurma yemektir amina koyayim ya. Ne olacak baska?
  Lan sinirlendim.
 11. 11
  Aynı eylemi yapan erkekten farkı bir amacı yoktur.
 12. 12
  bugünlerde yiyorsa yılın ilk dondurmasını yemektir.

  afiyet olsun.
 13. 13
  Sizi tahrik etmektir. Çünkü başka işi gücü yok. Tek derdi onun sizsiniz. Çünkü siz buna değersiniz.

  *
 14. 14
  (bkz: Dondurma yemek)

  İyi bu başlık kolaymış.
 15. 15
  bana bakarak yiyorsa beni yalamak istediğini düşünürüm, önüne bakıyorsa ne kadar namuslu kızlar var deyip geleceğe umutla bakarım.
 16. 16
  Ay benim amacım yoldan gecen erkekleri baştan cıkarmak, başka ne olabilirdi ki zaten. allah korusun sırf dondurma yemek için falan yiyormuşum bi de, düşman başına.

  Allaha şükür beynımızı cıkarıp günün ilk girdisini de yazdık.
 17. 17
  Sizi ilgilendirmeyen amaçlardır. Her şeyi üzerinize alıyorsunuz pes.
 18. 18
  Gerçekten dondurma yemek istemesidir. Pis zihniyetleri tatmin etmek için yapamadığı aşikar.
 19. 19
  henüz kendisinin de farkında olmadığından inkar edeceği amaçtır. "seksüel ayrılık burada beklenmedik şekilde konuya girmektedir. süperego'nun erkeklerde kadınlara oranla güçlü olmasının sebebi, kadınların değil, fakat erkeklerin, simgesel yasa'nın pasifleştirici fonksiyonundan öte bu artı-hazzın aşırısıyla yoğun biçimde ilişkili olmalarındandır. erkekler simgesel sistemle bütünleşmede gerekli güce sahiptirler, ama bu bütünleşme sadece koşulsuz süperego komutu, haz almak, daha uç noktaya gitmek, aşmak ve sürekli olarak limiti zorlamakta somutlaşan, dizgininden boşanmış aşırı hız alma fantezisinin bazı gizli referanslarıyla desteklendiği zaman olasıdır. kısa söylenirse, erkeklerin simgesel sisteme entegre olmaları süperego istisnası ile sağlanmaktadır." kadın tüketici,
  "arzulanan kadın olma, arzulanan kadının yerinde olma, arzulanan kadının yerine geçme, bir başka şekilde ifade edersek gerçek hayatta yeterince yerini bulamamış ödünlenmenin güvenli bir alan olan imaj üzerinden gerçekleştirilmesi. aslında bu, tartışılan döngünün bir başka boyutta yinelenmesidir. reklamdaki kadın tıpkı sunduğu nesne gibi bir tür yokluğu, ya da hiçliği temsil eder. elde kalan ise arzunun temsiline dönüşen objedir. bu noktada tıpkı kozmetik reklamlarında olduğu gibi kadın asla olamayacağı bir kadın gibi olmak için tüketir. "o" olmanın yerine "o"nun sahip olduğunu koyar."
  (Žižek ve nilgün yüksel'den alıntılanmıştır*)
tümünü gör
dizi izle