fenerbahçe

 1. 221
  sözde şike davasından kurtulduktan sonra önü açılan kulüp. daha da başarılı günler gelecek inşallah. şike davasını başlatan savcı yurt dışına kaçtı, davanın iddialarını ortaya çıkaran cemaat gazetecisi hapiste, fenerbahçe'yi her gün karalayan gazeteye kayyum atandı, uefa'ya şikayet mailleri gönderen kulüp uefa'dan men cezası aldı, dönemin uefa başkanı 8 yıl futboldan men edildi, dava düştü, fenerbahçe aklandı... daha ne olsun?

  edit: o dönemde kupa kupa diye yırtınan hamsilerin şu an düşme hattının iki basamak uzağında olduğunu söylemeyi unutmuşum. beter olun orospu çocukları.
 2. 222
  türkiye'nin tartışmasız en büyük spor kılübüdür.
 3. 223
  Bu hayattaki tek aşkım.
  O da platonik ama olsun.

  1000. entry'm şerefine.

  (bkz: iyi ki fenerbahçeliyim )
 4. 224
  türkiye'nin 4'te 3'ünün karşı olduğu spor kulübü. canım feda!
 5. 225
  İlk aşk.
 6. 226
  Ne senle oluyor ne sensiz Fenerbahçem.fanatiğin değilim ama bırakamıyorum da seni.
 7. 227
  renklerine gönül verdiğimiz spor klübü...
 8. 228
  çubuklu diyerek katkıda bulunurum.
 9. 229
  sadri alışık'ın bir yeşilçam filminde söylediği replik benim de bu spor kulübüne karşı duygularımı çok iyi anlatır aslında.o repliği buraya da yazmak gerekir.

  + şimdi ben bunların tanrısı mıyım?
  - evet artık benimde tanrımsın.
  + ne desem yaparlar mı?
  - evet yaparlar.
  + öyleyse bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye!
 10. 230
  ailemdeki herkes galatasaraylı olmasına rağmen aralarından sıyrılıp sevdasına tutulduğum takımım.
  iyi oynamadıklarında sevgilimmiş gibi küstüğüm,
  iyi oynadıklarında, hele gollerde çocuklar gibi sevindiğim.

  Koreografi falan hikaye bana göre. 100.yıl marşı ve maç öncesi atkı seromonisi gibi tüylerimi diken diken eden bir şey yok benim.
 11. 231
  dünyanın en büyük spor kulübü!!!
 12. 232
  i.hizliresim.com/...
 13. 233
  Yüzümü güldür artık ***** kodumun takımı diyeceğim de bu yaptığım vefasızlık olur. Amk comollisi senin yapacağın kadroyu sikeym.
 14. 234
  şike yaptığı tüm türkiyede bilinen ancak lig tv para kaybetmesin diye ligden düşürülmeyen takım.
 15. 235
  3. ön eleme turundaki rakibi salzburg olan takım...
 16. 236
  kendileri konuştururlar kendilerini artık boş konuşmayanları çıksa ortaya ne güzel olacak,lakin galatasaray cephesi ise mevzu; yine de benim de hoşlanmadığım konuşma şekilleri olanların dışında, çok büyük bir aslan kitlesini kendileri için üzülüp ve artık kendinize saygı duyun, biz de size diyen, iyi niyetli hisler taşımaktadır.
  hep galatasaray demeyin artık bu sezon en azından güzel olun o kadar zor değil. hemen tahrik olma açısından ateşlenenler olacaktır. herkes sizi suçlamak ve tahrik için yaşamıyor kusura bakmayın. şu yönetimin rezillikleri ve kişisel çıkarları önce siz takımına gönül verenleri sonra da hakkıyla mücadele edenleri mahvetmiştir. konu ne siz, ne biziz bunu anlayın artık.

  konu kötü olan rezil bir durumun arkasında durmak,hatta ilk biz yapmadık diyerek gülünç olmak, hepsini geçtim nefret spor güdülenmesiyle kendine ait cehennem yaratıp, medya ve kişiliksiz futbolcularla yer edinmek, bu mudur ?

  siz karar verin ben bunu hala böyle kabul etmek istemiyorum. ama yine kişisel tahrik olma hakkınızı kullanacaksanız, üstelik hep ettiğiniz halde (bir kısım) ben buradan bakmak istemiyorum. varacağımız sonuç kimseye fayda etmez, biraz daha rezillik rahatsız etmez diyenler için, söz biter.

  galatasaray- fenerbahçe veya tam tersi fenerbahçe -galatasaray,hatta bir taraftar, insanlığını unutup sadece bunlar için yaşamamalı, yaşamak sevdiğin şeyleri en saf haliyle kalbinde barındırmaktır.

  şimdi final oynanacak, dedikodu siz biz kavgasından kendini bir tarafa alıp tadına varabilene aşk olsun. benim midem kaldırmıyor, karşımda insanı insan göremeyip,insan muamelesi görmemek. konu sadece futbol üstelik, yani bırakılım şu derdi başkalarına düşen takımım geyiğini, kimsenin ağzından akıllı uslu laf çıkmazken, savunmasın kimse böyle basitliklerle, sözüm herkese ama doğru olmak çok zor kimse suçunu kabul etmiyor.

  alay edelim birbirimizle dalga geçelim ama insan gibi,vir vir ediyorum ben evet, yorulmadınız kavgadan bir yorulmadınız gitti.

  -imla
 17. 237
  2015-2016 spor toto süper lig şampiyonluğu'nu da alıp 4. yıldızı takacaktır.
 18. 238
  geliri tamamen somalılara bırakılacak tişörtler basmış kulüp. güzel hareketler bunlar. sonuçta bu tarz hareketleri topluma yön verecek insanlar, şirketler, kulüpler yapacak. iki üç kişi yaparsa bir cacık olmaz. biz onların hareketlerine eşlik edersek güzel olur.

  pbs.twimg.com/...
 19. 239
  beşiktaş ile beraber soma faciasına son gaz destek veren futbol kulübüdür.

  www.fenerbahce.org/...

  not: gençlerbirliği taraftarıyım.
 20. 240
  pbs.twimg.com/...
 21. 241
  Türkiye'nin tartışmasız en büyük sivil toplum örgütüdür.

  en sevdiğimdir ayrıca.
 22. 242
  türkiye'nin 43'ünü sürekli göt etmekten bıkmayan, ayrıca türkiye'nin en zengin, en büyük ve en şanlı spor kulübüdür. canımız feda olsun.
 23. 243
  açıklamalarını kim yapıyorsa gerçekten takdir edilesi bir isim ve o isme sahip kulüp.
 24. 244
  şike falan derken, adamların nasıl kanına işlemişse fotoğraf çekiminde bile ibnelik peşindeler. örnek vermek gerekirse;

  basına servis edilmiş olan fotoğraf;
  fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/...

  fotoğrafın orijinal hali;
  fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/...
 25. 245
  fi tarihinde üç büyük il arasında oynanan ligdeki şampiyonluklarını tescil ettiremediği için kuduran takım. her sene kadıköy ligi kurup aldıkları şampiyonluklarla istedikleri kadar yıldız ekleyebilirler formalarına, al ben yapayım

  a grubu b grubu
  modaspor dumlupınarspor (fakir bunlar, ama kentsel dönüşümle canlanabilir)
  fenerbahçe cadi-keuy fc (bilindiği üzere istanbul liginde 2 kez şampiyonluğu var 1905-1906,1906-1907)
  sahrayıceditspor caddebostanspor ( böyle bir takım yok, kurulursa çok iş yapar, malum, zenginlikte ilk üçteler)
  kızıltoprakspor suadiyespor (diğer bir zenginler takımı, oo bütün zenginler ve elitler toplandık)

  müthiş oldu. tam bir elitler ve zenginler ligi oldu. format şöyle olabilir. her takım birbiriyle 4 kez oynar. 2 iç saha, 2 deplasman olmak üzere, gruplarını ilk 2 sırada bitiren takımlar çarpraz eşleşmeyle birbiriyle eşleşir. yarı finaller deplasmanlı oynanır, final ise tek ayaklı oynanır. alın size istediğiniz şanlı fenerbahçe. allahım işsizlik ne güzel şey. nelerle uğraşıyorum.