fenerbahçe

 1. 3
  renklerine gönül verdiğimiz spor klübü...
 2. 4
  1907 'de kurulan şanlı kulübümüz.
 3. 5
  türkiye'nin 4'te 3'ünün karşı olduğu spor kulübü. canım feda!
 4. 6
  sadri alışık'ın bir yeşilçam filminde söylediği replik benim de bu spor kulübüne karşı duygularımı çok iyi anlatır aslında.o repliği buraya da yazmak gerekir.

  + şimdi ben bunların tanrısı mıyım?
  - evet artık benimde tanrımsın.
  + ne desem yaparlar mı?
  - evet yaparlar.
  + öyleyse bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye!
 5. 7
  sözde şike davasından kurtulduktan sonra önü açılan kulüp. daha da başarılı günler gelecek inşallah. şike davasını başlatan savcı yurt dışına kaçtı, davanın iddialarını ortaya çıkaran cemaat gazetecisi hapiste, fenerbahçe'yi her gün karalayan gazeteye kayyum atandı, uefa'ya şikayet mailleri gönderen kulüp uefa'dan men cezası aldı, dönemin uefa başkanı 8 yıl futboldan men edildi, dava düştü, fenerbahçe aklandı... daha ne olsun?

  edit: o dönemde kupa kupa diye yırtınan hamsilerin şu an düşme hattının iki basamak uzağında olduğunu söylemeyi unutmuşum. beter olun orospu çocukları.
 6. 8
  türkiye'nin tartışmasız en büyük spor kılübüdür.
 7. 9
  Bu hayattaki tek aşkım.
  O da platonik ama olsun.

  1000. entry'm şerefine.

  (bkz: iyi ki fenerbahçeliyim )
 8. 10
  İlk aşk.
 9. 11
  Ne senle oluyor ne sensiz Fenerbahçem.fanatiğin değilim ama bırakamıyorum da seni.
 10. 12
  türkiye' nin en büyük spor kulübü.
 11. 13
  dünyanın en büyük spor kulübü!!!
 12. 14
  i.hizliresim.com/...
 13. 15
  Yüzümü güldür artık ***** kodumun takımı diyeceğim de bu yaptığım vefasızlık olur. Amk comollisi senin yapacağın kadroyu sikeym.
 14. 16
  çubuklu diyerek katkıda bulunurum.
 15. 17
  türk futbolunun kalitesini arttıran , renklerine gönül verdiğimiz , büyük takım...
 16. 18
  ailemdeki herkes galatasaraylı olmasına rağmen aralarından sıyrılıp sevdasına tutulduğum takımım.
  iyi oynamadıklarında sevgilimmiş gibi küstüğüm,
  iyi oynadıklarında, hele gollerde çocuklar gibi sevindiğim.

  Koreografi falan hikaye bana göre. 100.yıl marşı ve maç öncesi atkı seromonisi gibi tüylerimi diken diken eden bir şey yok benim.
 17. 19
  bitmeyen, bitmeyecek olan aşkım. sarı lacivert beşiklerde büyüdük, sarı lacivert patikler giydik, sarı lacivert elbiseler giydik, her yeri sarı lacivert posterlerle süsledik, büyüdük artık sarı lacivert çubukluyu giydik peşinden yollara düştük senle ağladık senle güldük ne olursa olsun hep sevdik aşağıladılar karaladılar lekediler biz vazgeçmedik çubukluyu çıkarmadık. çubukluyla yattık kalktık, çubukluyla yaşadık. bu aşk bitmez bu sevgi tarif edilemez. sokakta oyna kaldıramdan destekleyelim fenerbahçem.
 18. 20
  3. ön eleme turundaki rakibi salzburg olan takım...
 19. 21
  kendileri konuştururlar kendilerini artık boş konuşmayanları çıksa ortaya ne güzel olacak,lakin galatasaray cephesi ise mevzu; yine de benim de hoşlanmadığım konuşma şekilleri olanların dışında, çok büyük bir aslan kitlesini kendileri için üzülüp ve artık kendinize saygı duyun, biz de size diyen, iyi niyetli hisler taşımaktadır.
  hep galatasaray demeyin artık bu sezon en azından güzel olun o kadar zor değil. hemen tahrik olma açısından ateşlenenler olacaktır. herkes sizi suçlamak ve tahrik için yaşamıyor kusura bakmayın. şu yönetimin rezillikleri ve kişisel çıkarları önce siz takımına gönül verenleri sonra da hakkıyla mücadele edenleri mahvetmiştir. konu ne siz, ne biziz bunu anlayın artık.

  konu kötü olan rezil bir durumun arkasında durmak,hatta ilk biz yapmadık diyerek gülünç olmak, hepsini geçtim nefret spor güdülenmesiyle kendine ait cehennem yaratıp, medya ve kişiliksiz futbolcularla yer edinmek, bu mudur ?

  siz karar verin ben bunu hala böyle kabul etmek istemiyorum. ama yine kişisel tahrik olma hakkınızı kullanacaksanız, üstelik hep ettiğiniz halde (bir kısım) ben buradan bakmak istemiyorum. varacağımız sonuç kimseye fayda etmez, biraz daha rezillik rahatsız etmez diyenler için, söz biter.

  galatasaray- fenerbahçe veya tam tersi fenerbahçe -galatasaray,hatta bir taraftar, insanlığını unutup sadece bunlar için yaşamamalı, yaşamak sevdiğin şeyleri en saf haliyle kalbinde barındırmaktır.

  şimdi final oynanacak, dedikodu siz biz kavgasından kendini bir tarafa alıp tadına varabilene aşk olsun. benim midem kaldırmıyor, karşımda insanı insan göremeyip,insan muamelesi görmemek. konu sadece futbol üstelik, yani bırakılım şu derdi başkalarına düşen takımım geyiğini, kimsenin ağzından akıllı uslu laf çıkmazken, savunmasın kimse böyle basitliklerle, sözüm herkese ama doğru olmak çok zor kimse suçunu kabul etmiyor.

  alay edelim birbirimizle dalga geçelim ama insan gibi,vir vir ediyorum ben evet, yorulmadınız kavgadan bir yorulmadınız gitti.

  -imla
 20. 22
  2013-2014 spor toto süper lig şampiyonudur. 19. kez şampiyondur. alnının akıyla şampiyondur.

  (bkz: o zaman bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye)
 21. 23
  2015-2016 spor toto süper lig şampiyonluğu'nu da alıp 4. yıldızı takacaktır.
 22. 24
  geliri tamamen somalılara bırakılacak tişörtler basmış kulüp. güzel hareketler bunlar. sonuçta bu tarz hareketleri topluma yön verecek insanlar, şirketler, kulüpler yapacak. iki üç kişi yaparsa bir cacık olmaz. biz onların hareketlerine eşlik edersek güzel olur.

  pbs.twimg.com/...
 23. 25
  beşiktaş ile beraber soma faciasına son gaz destek veren futbol kulübüdür.

  www.fenerbahce.org/...

  not: gençlerbirliği taraftarıyım.
 24. 26
  pbs.twimg.com/...
 25. 27
  Türkiye'nin tartışmasız en büyük sivil toplum örgütüdür.

  en sevdiğimdir ayrıca.
tümünü gör
dizi izle