kayıt

kutup itiraf

 1. 12417
  aslında yazmak istediğim şey iki kelimeydi ama 41 karakter izin vermedi. :')

  babamı özlüyorum.
 2. 12416
  Kendimi sürekli yorgun hissediyorum. 8 saat uyudum da yorgunum 12 saat de uyusam yorgunum. Tüm gün hiçbir şey yapmadan uzansam yine yorgunum. Kendimle napacağım ben yav?
 3. 12415
  Tuhaf bir şey var hep dönüp dolaşıp buraya geliyorum içimde bir umut ile. Hiç kimseyi rahatsız etmeden genelde biraz sarhoş ama bu sefer daha ilk dublemin yarısına yeni ulaşabildim.
  İlişkilerimde mutlu olamıyorum evlenmeme 4 ay kaldı ilişkimin başlarında o kadar güzeldi ki herşey şu an doyumsuz ve keyifsiz hissediyorum. Anlayamıyorum. 7 8 yıl geçmiş belki ama hala dönüp arkama bakıyorum.
  Hala buraya geliyorum.
  Hayatımda kendi beklentimin çok üstüne çıktım şu an iyi bir 5 yıldızlı otelin marketini İşletiyorum onun dışında kışın daha aktif olabildiğim bir özel sektör firmasının yarı ortağıyım ki ben sabah 8 de kalkıp gece 12 ye kadar çalışıyorum. 0 sosyal hayat işte kalırsa 2 saat 2 duble rakı içip yatıyorum. Ciddi manada yalnızım eski dostlarımı özlüyorum eski sevgilimi özlüyorum. Baya mutsuzum aslında. Sorumluluk yoruyor yani işte neyi itiraf ettim ben burada bilmiyorum sıkıldım amına koyayım ya..
 4. 12414
  Yaklaşık bir hafta önce yüklü miktarda odun kırdım. 2 gündür sağ kol dirsekten acısı çıkıyor...
 5. 12413
  Yaz tatilim başlayalı 12 gün oldu. Oh be çoluk çocuk sesi yok diyordum habire. Bir yandan da özlediğimi fark ettim çocuklarımı. Ühühü Ela ile lale'yi el ele tutuşturmaktan kafaya huni takmalık hale geldim. 1 sınıf okuturken psikolojisi bozulan cekpas kardeşiniz.
 6. 12412
  2 gündür ultra mutsuzum sözlük. ufuktaki tek ışık, cuma günü uzun bi tatile çıkıyor olmam. askerden geldiğimden beri ingiltere'den bir şirket ile görüşüyordum, son adıma kadar geldim ve dün red yedim. ev bakma aşamasına kadar geldikten sonra bunun olması inanılmaz yıktı beni... şimdi ofiste hamakta yatıp hayatı sorguluyorum...
 7. 12411
  Büro arkadaşım anlattığı şeyin komik olduğuna o kadar emin ki neşesinden, küçük mutluluğundan olmasın diye eşlik ediyorum kahkahalarına. Lakin çenem ağrıdı sahtekarlıktan.
 8. 12410
  beni düşünerek dinlediğini bildiğim şarkıda milyonlarca travmam var.. ^^
 9. 12409
  kedilerden korkuyorum baya korkuyorum. erkek arkadaşım psikolojik yardım almam gerektiğini düşünüyor. o bunu söyleyene kadar hiç düşünmemiştim bunu çünkü arkadaşlarım da benim gibi korkuyor onlar da benim gibi davrandığı için kedi görünce anormal davranışlar sergilediğimi düşünmedim hiç. kaldırımda karşımdan geliyorsa karşı kaldırıma geçerim, yanımda biriyle yürüyorsam onun diğer tarafına geçerim, bir yerde otururken gelirse kalkarım. derste sınıfa giriyordu bazen onu takip etmekten ders dinlemiyordum.d hala kararsızım açıkcası bunun yardımla çözülecek bir sorun olduğunu düşünmüyorum. geçmişimde kedi saldırısına maruz kalmadım. 5 gün boyunca kediyle aynı evde de yaşadım temas etmeden olabildiğince birbirimizden uzak kalarak. bazen diyorum dokun bir tanesine ne yapabilir ki sana küçücük hayvan ama sonra düşünüyorum seri pati darbesiyle yüzümü haşat ederse.d kedi düşmanı da değilim bu arada sadece korkuyorum. aşacağız bir gün elbet.

  -- spoiler için tıkla --

  erkek arkadaşınız bi olaydan sonra dan diye yardım al deyince kalbiniz kırılıyor tabii.


  -- spoiler --
  • yardımla çözülebilecek bir sorun. < 3
 10. 12408
  ne yapıyorum bilmiyorum. daldan dala zıplıyorum, hem de her konuda. mmh, saptantılı düşüncelerim hariç. onlar baki kafamda. zıplamaya çalışırken bataklık gibi daha çuk içine çekiyorlar. zihnimi ilk kez susturamıyorum. susturamıyorum derken, konudan uzaklaştıramıyorum. her gün aynı yolları yürüyorum, eve sadece uyumak için gidiyorum. sanki böyle bir şeylerden kaçabilirmişim ya da başarabilirmişim gibi hissediyorum. dönüşü olmayan yollarda bazen başkaları da oluyor yanımda. birlikte evlere baka baka yürüyoruz. uzun pencereli evleri seviyorum.. yürürken gördüğüm garip binaları fotoğraflıyorum. hafızası korkunç biri olarak, her gün aynı yollarda yürürken neler düşündüğümü, neye baktığımı, nasıl bir mimik yaptığımı, başkasının o an bana ne dediğini, nasıl güldüğünü falan hatırlıyorum.., dönemsel ercümentim perilerim geldi. mırıldanıp duruyorum. ilk defa kendimi bi sınava hazır hissediyorum. bu ara bana mesaj atan herkese uyuz oluyorum. soft analogu eskisi kadar dinlemiyorum. gün içinde annemi nerdeyse hiç görmediğim için onu özlüyorum. dinlenmeyi özlüyorum. zihnimin pür pak olmasını, anlam dehlizlerinde kaybolmadan, kendimi sorgulamadan, sadece o anı yaşamayı. anda kalacağım diye çabalarken bazen abartıyorum da bu sıralar.., sanırım dinlenmem lazım. bana bahsettiği türkiye’de olduğuna inanamadığım yeri bu yaz görmem lazım.
  ahh < 3
 11. 12407
  Uzun süredir moralim yok yau. Eskiden komiktim ben. Şimdi muhabbetim de boka sardı bir miktar. Yani öyle söylüyorlar.

  Sözlükte de eski girdilere bakayım, keyfim yerine gelir dedim. Kendimden başka kimseyi de komik bulmuyormuşum amk yerinde. Gerçi son dönemlere doğru sözlükte de çöküşe geçmişim de... Önceki girdilerime bakıyorum, birkaç girdide bir kahkaha atıp "çok iyiyim ya!" diyorum. Öyle kötüyüm işte xD
 12. 12406
  sınava 5 ay kaldı ve ben hala düzenli çalışamıyorum olmuyor. sürekli planlıyorum sürekli bozuluyor. millet arı gibi çalışırken benim rotasız bir seyyah olmam kabul edilemez..teklif dahi edilemez. en sert anayasa 1982 anayası ve 17 yaşımı doldurunca evlenebilirim teşekkürler..bekleyelim bakalım 2 sene daha evlenmek için.
 13. 12405
  Şaka maka şu an 10 aktif yazar var. Son zamanların rekoru galiba. Niye bu kadar ölmüş bura lan.
  • bu hayat yordu bizi kardeş.
 14. 12404
  yatağında yatmayıp ille de benimle yatmak isteyen kedinin yatağını yanıma aldım belki alışır diye. ama ne mümkün bu sefer o, yatağı ve ben hep birlikte uyur olduk. yatakta bana yer kalmadı resmen adeta.
 15. 12403
  Gecenin içinde tekrar baktım onlara ve kesinkes söyleyeyebilirim ki insanlardan nefret ediyorum ve bu değişmeyecek. Evet sevmeyi denedim ama sanırım başarılı olamayacağım; üstelik artık böyle bir amaç da gütmüyorum. Yarattıkları sistemler, ikiyüzlülükleri, acizlikleri artık bana fazla geliyor ve tanrıyı bu konuda eleştiriyorum bence o da yaradılışı meydana getirirken bir noksanlık içindeydi zira mükemmel olan bir şeyden bu kadar kötü bir şey çıkmaz. Tamamıyla bir saçmalığın içindeyiz ve artık bu dünyadan gelmemek üzere çıkmayı dilerdim.
 16. 12402
  Bazı şarkıların drop kısımları kendisinden daha güzel gibi. *
 17. 12401
  sıkılıyorum bunalıyorum sabri isyan ediyorum şeklinde sağa sola briefing veriyorum. gerçekten daralıyorum.

  aylardır buraya girmediğimi fark ettim. biraz dolanacağım.
 18. 12400
  Küçükken peder beyin zuladaki beta ve vhs kasetlerini bulmamla değişti her şey. Bugünkü çocuklar gibi açık da değil aklımız zihnimiz. Görüntü bombardımanında duyarsızlaşan bir çocukluk değildi bizim ki.. naif saf salak... 80'ler hard core videolara 7/8 yaşında erişmiş olmam, hala bir çok şeye erişememe sebeptir.
 19. 12399
  ruyamda, televizyonda carita de angel izledigimi gordum. bizdeki adIyla kucuk melek maria idi. dizinin ne anlattIgInI bile unutmusken jenerik sarkisiyla beraber ruyamda gormem coacayip.
 20. 12398
  kimsenin sikinde değilim. ölsem kalsam farkedecek kimse yok. problem bu değil. problem, benim artık bunu önemsiyor olmam.
 21. 12397
  30 yaşına geldim sike sürelecek bir iş yapmadım sözlük kardeş. Normalde gamsız bir orospu cocuğuyumdur ama ilk defa bugün çok koydu bu halim bana, uyku filan duman oldum..
 22. 12396
  dun anneme ogretmenler gunu hediyesi olarak eski bir ogrencisinden orkide geldi. iyi hos ama biz cicek bakmayI beceremeyen insanlarIz hep soluyor baktIgImIz cicekler. solmayan birkac taneyi de kedi aldIgImIzda teyzeme vermistik.

  nasIl guzel bir cicek boyle fusya fusya bakIyor karsImda. olmez ins.
 23. 12395
  çift kişilik yatakta çapraz yatıp boş boş, hiçbir şey yapmadan, bomboş bir odada tavanı izlemek istiyorum.
  beyaz carsaflarin üzerinde.
 24. 12394
  O üzüldüğü için çok üzgün olmalıydım normalde. Onu üzen her şeyin düşmanı olacak kadar düşkündüm. Sonra öğrendim ki o beni üzecek hiçbir fırsatı kaçırmayacak kadar düşmanmış bana. Sonuç olarak üzülmesine zerre kadar üzülmedim...
 25. 12393
  Kalbim bugün çok kırı,japon yapıştırıcısı bile yapıştıramaz.
  • a ne oldu?