kutup itiraf

 1. 11762
  Aklına ilk geleni yaz başlığını görmem ve tribe girmem bir oldu. her türlü boşlukta düşüncelerim sadece hanımefendi üzerine oluyor. zaten düşünmeden duramadığımızdan bahsediliyor. spesifik bir şey düşünmeden geçirdiğiniz zamanları dolduran düşünce aslında en çok önemsediğiniz şey veya en çok istediğiniz şey herhalde, yani spesifik bir şey düşünmediğim her an hanımefendiyi düşünüyorum. dvd takılmamış dvd oynatıcı gibiyim ve kayan dvd logom hanımefendi.
 2. 11763
  Böyle gelişigüzel öylesine amaçsız sadece o an söylemek istediğim ve söylediğim şeylerin ciddi ciddi başıma dert açmasından nefret ediyorum. Yanlış anlaşılmak beni yoruyor üzüyor suçlu hissettiriyor ki hiç istemem öyle bir duruma düşmeyi.

  Maalesef Twitter’da bir ablaya denk geldim, baya sövdü saydı daaa yani lafı da en olmadık yerinden anlamış anladığım kadarıyla ne yarası varsa artık. O sövme saymalarını okuyunca şikayet ettim. Sonra düşündükçe ee bir özür dile istersen oldum. Özür diledim, rahatladım. Ok. Ama şikayet ettiğim twitler ne olacak şimdi de onu düşünüyorum.

  Dertsiz başıma hep böyle şeyler geliyor amk.
 3. 11764
  her gece sütümü içtikten sonra sözlük formatını okur ve yatarım.. #2

  fakat bazı geceler terler içinde "41 karakter 41 karakter yazılarak doldurulamaz" haykırışlarıyla uyanıyorum...

  bu süreç beni derinden etkiliyor arkadaşlar. destekleriniz için teşekkür ederim. bilhassa hanımefendi yazarlarımız bu konu ve daha nice konular üzerine konuşmak isterlerse önce mesaj kutuma ardından da malatya'mıza beklerim..

  ii gclr..
  • 11765
   beddua etmis oldugum birinin cokusunu duyumluyorum. onca zaman ve onca uzuntuden sonra yuregim bir nebze soguyor ne yalan soyleyeyim. kimse kusura bakmasIn, eger bu hale uzulseydim ermis, azize falan olurdum.
  • 11766
   Eski nickimle sözlüğe devam ederken sırf nick altı almak adına doğum günümü içinde bulunduğumuz gün yapmıştım. Bir sürü kişi kutlamış ve mutlu olmuştum nick altım fazlalaştığı için. *