kutup itiraf

 1. 11719
  bunu nasıl kelimelere dökeceğim bilmiyorum ama uzun bir süredir sana ait bir şeyler var kalbimde. sana olan aşkım her geçen gün büyüyor. seni çok merak ediyorum. neler seviyorsun, nelerden hoşlanıyorsun, en kötü özelliğin ne, sesin nasıl...
  kafamda düşünceler gidip geliyor, uyutmuyor bazı geceler. ben artık bunları bilmeni istiyorum. teyk
 2. 11720
  moralim düzelsin diye 2 saattir aleyna tilki dinliyorum. Moralimden daha kötü şeyler var diyerek allahıma şükrediyorum ve ağlamıyorum.
 3. 11721
  evde kaldIkca aptalca kapIda odemeli urunler siparis ettim. aslInda hepsinden memnunum, fiyatlar da ekonomikti ama gereksizler yine de.

  en son led IsIklI musluk gordum ve pavyon mu calIstIrIyorum amk diye kapadIm. ama keske 10 tl daha ucuz olsaydI, aklIm kalmadI da degil. alIrdIm. iflah olmam..
 4. 11722
  saat 3.00 ve bir kisi bile oo mavi kardesim bu sitedeki 3.boş yılınmış kutlarım demedi bana. bir kisi profilime bakıp aa dememis. buna kırıldım, hayır çok geç artık... pardon 3 doldu, 4'ten gün aldık cnm...
  • Nice boş Senelere :) daim olsun
  • teşekkür ederim...buna ihtiyacım varmıs....^^
 5. 11723
  Moral bozuntusundan seri entry giriyorum.
 6. 11724
  tıpkı pürüzsüz makyaj yapsın diye ıslatılan beautyblender sünger gibi yumuş yumuşum şu an. duygusallık gerçekten bazen çok öyle şey.
 7. 11725
  Yeterince iş yüküm yokmuş gibi bir de sorumlu hemşirenin görevlerini verdiler 1 aylığına. Resmen hayatım minik bir cehennem demosu. Kliniğin ortasına mahsun kırmızıgül gibi çökmeyi planlıyorum.
  • seni çalış diye gönderdik oralara. söylenme.