kahve falı

 1. 1
  * *
  fincanı ters çevirip dibinin soğudunu anlayınca bakılan faldır.hurafedir. zaten genellikle geyiğine yapılır.
 2. 2
  fala inanma, falsız kalma sözüne dayanarak her toplanıp kahve içildiğinde bakılan faldır.
 3. 3
  genelde gençler tarafından karşı cinse yavşama maksadı ile kullanılan fal çeşididir. kahveler içilir sonra fal bakılır.

  (bkz: sana kabaran bir şey var)
  (bkz: üç vakte kadar)
 4. 4
  bırakmadan önce sayısız insandan soğumamı, hatta nefret etmemi sağlamış mevzudur,insan oğlunun ne pis alengirli içi var arkadaş,bu his meselesidir anlayamaz çıkarcı lanet, kimisi koca söyle der, kimisi kız meselesi,bir kişi de sağlıklı mutlusun denildiğinde yetinmez,hele o şerefsiz ağızlarıyla ısrar etmeleri on sene görüşmezsen sokakta seni gördüğünde ilk aklında kalan fal bakıyordun sen ay baksana diyerek kendi gibileri yakana sardırmasına mı yanarsın? adını bile hatırlamazken fal için yavşamasına mı yanarsın ? yok ermiş falan değilim bilsem de söylemem ama ne yalanlarını vurdum yüzüne birilerinin ama söylemediğimi de ben bilirim iğrendim o aklından geçenden,insanın kafası kanalizasyondan daha beter, işin mi yok ?

  o yüzden hep derim ki , insanın aklından geçen asıl mesele, ayrıca bakmak istemiyorum rahatsız oluyorum dersin aman oluver canım iki bakıyoruz şurada derler ulan senin gibilerin içiyle ilgili hissedileni hayatta hiçbir şey hissettiremez,hele ki son derece sinsi bir arkadaşım vardı siz ki anlamadım sanın bense sadece insan olmanız için şans verdim size,

  kısaca yaşayıp görmektir en güzeli bakmak isteyeni sık boğaz etmeyin derim,ayrıca sadece bir kere baktırdım gebereceksin yakında demeye getirdi gerildim bildiğin,geyiğine takılın falla yol alan yanlış yapar yormayın yarını şimdiden.

  ne bilmesi neyin bilmesi ?iç mis gibi kahveni.
 5. 5
  insanın ağız yapısının,höpürdetmesinin,bardak yapısının,kahve kıvamının etkilediği bir görüntüden çıkarımlar yapmak üzerine kurulu eylemdir.ve bunlarla insanın psikanalizini freud'dan falan daha iyi yapanlar vardır.

  hay bin yaşayın(!).:D
 6. 6
  (bkz: ona küçük duymak istediği şeyleri söyleyin)
 7. 7
  oldukça kolay bir eylem. zati insan sığır değilse karşısındakinin oturuşundan, giyiminden kuşamından çıkarıyor ne olduğunu. öğrenci mi, yoksa çalışan mı belli oluyor. ben lisede misal takıntı haline getirmiştim, çok sık giderdim. elimde soru bankaları falan. ablamız "ımmms öğrencisin sen. zorlu bir dönemden geçiyorsun. ailenle gerilmişsin. buralardan uzaklaşmak istiyorsun. ama bahtın açılacak." diyordu ben de mal mal "ayh vallahi bildi." diyordum.

  neyse iyi kahve falı bakmak istiyorsanız belli kalıplar var. bunlarsız olmaz:
  senin için sıkılmış,
  için kabarmış,
  yolun var,
  at gördüm, at murattır,
  kısmetin var ama bu para da olabilir illa sevgili diye düşünme,
  3 vakte kadar...,
  senin arkandan iş çeviren bir kadın var, dikkat et,
  iki kişi var birisi uzun boylu birisi kısa boylu ve bunlar ağız ağıza vermiş konuşuyorlar,
  zor bir dönem yaşıyorsun ama sıkma canını önün açık,
  böyle çok yolun var kimisi kısa kimisi çatallı falan ama bir yolun var apaçık,
  güzel günler seni bekliyor,
  böyle zengin bir akraban falan varsa miras kalabilir,
  hoşlandığın etkilendiğin biri var pek ilgilenmiyor gibi yapıyor ama o da sana karşı boş değil
  vs.


  şimdi beyler yapmayın. hangimizin sıkıntıları, dertleri, beğendiği kişiler, sevmediği kişiler yok ki. inanmayın.
 8. 8
  (bkz: Neyse halin çıksın falin)
 9. 9
  genelde içinde kısmet çıkandır.

  pbs.twimg.com/...
 10. 10
  gelişen teknoloji ile, akıllı telefonlarda uygulaması çıkan programları mevcut olandır.

  (bkz: falcı bacı)
  (bkz: derya abla)
  vb.
 11. 11
  pişirilme işlemi ile başlayıp yorumlanmasına kadar olan süreçtir. kahve falının birden çok farklı yorumu olabilir herkes aynı şeyi görmez telvelerde. genel olarak ilk bakıldıgında benzetılen şey yoruma yön verir. fincanı bölümlere ayırarak bakmak daha faydalıdır. fincanı üç bölüme ayırırsak, en üstteki halka gelecek, orta kısım şimdiki zaman ve alt kısımda geçmişe dair bilgi verir.
 12. 12
  Gamze teyzeye baktırmaktan keyif aldığım bir fal türü, çeşidi. Gerçekten fal vs bahane. Yılların tecrübesi hayatın silsilesi altında cok feleğin cemberinden geçmiş bir insanın hayat tecrübelerini dinlemek bambaşka bir şey. Mutlaka çevrenin de bu tür insanlar vardır. Sevin o insanları, dinleyin...
 13. 13
  Yamiba, uzman yorumcularımızla online fal, tarot falı ve astroloji hakkında karşılıklı canlı sohbet ederek hoşça vakit geçirip kahve falı baktırabileceğiniz online bir platformdur.

  www.yamiba.com...
 14. 14
  gece gece uygulama da olsa bakılır.
  kahve varsa fal da olmalıdır
  olmak zorundadır
 15. 15
  kahve falını hep merak ederdim.cafeye girip bakan olursa kesin baktırırdım artık valla evde yapıp site var bulduğum oraya atıyorum yorumluyorlar çoğuda çıkıyor baya şaşkınım.
  bkz : www.tarotname.com...
 16. 16
  (bkz: bullshit)
 17. 17
  boş şey. keyfi başka ama he.
 18. 18
  yukarıda falı kötüleyenler gibi bir çok çağdaş insanımızı söylediklerim tuttuğunda ağızları açık kalmışken ne dedilerse yutturup göndermişliğim vardır; geleceği görebilmek her dönemde olduğu gibi ( nostradamus, rasputin ) zamanımızda da vardır bu insanlara verilen bir hediye, bir ayrıcalıktır; günah olduğunu okumuş olsam da, çok ısrar edip inanmayanları kıramadığım olmuştur, ama sokakta, sahilde çingenelere baktırırsan tabi ki komik şeyler söylerler, yine de ufak tefek görünenlerin haricinde " gaybı allahtan başka bilecek yoktur "
 19. 19
  internetteki bazı sitlere foto yollayıp 25 teleye falımıza baktırmamızı öneren embesillere bedavaya bakacağım fal türüdür.
 20. 20
  adettendir.

  sabah beri dört kişiye baktım bugün.
  gözüm döndü.
 21. 21
  bazen kısmetiniz içmeden çıkar.

  pbs.twimg.com/...
 22. 22
  Gerçek falcılara modanium.com ücretsiz fotoğraflı kahve falı baktırmak ister misiniz ? Fincanınızın fotoğrafını çekin ve gönderin ! www.modanium.com/...
 23. 23
  geröekten bakan birisi olsa baktırmak istediğimdir. ama işte, yok.
 24. 24
  bir ay önce meşrutiyetteki bir ablaya 30 lira bayıldığımdır. ama dediği de çıktı valla.
  ay devamı da çıkar mı.
  çıksın lütfen.
 25. 25
  anlamsız telveyi çeşitli anlamlı şekillere benzetip bu benzetmeye de anlam yüklemek suretiyle gelec...

  benzetiyor. bunda da bu var; sen benzetmiyorsun, o benzetmiyor...
  bu benzetiyor arkadaş..

  www.youtube.com/...