ciddi olunması gereken bir ortamda gelen gülme krizi

 1. 1
  *

  allah düşmanımın başına bile vermesin dediğim olay.
  hani insana yasaklar her zaman daha çekici gelir durumu var ya bu tam olarak o galiba.
  gülmemek gereken yerde ota boka gülesi geliyor insanın.
  mesela saygı duruşu..
  ilkokulda ne zaman saygı duruşuna geçilse birileri hep kikirder, o gülme dalga dalga yayılırdı.
  ya da bir konferans bir toplantı...
  ama ortamda yakın bir arkadaşınız yanınızdaysa işler güzelleşiyor. mis gibi suç ortağı. size eşlik eden biri varsa güzel de tekken sıkıntı.
  -ciddi
 2. görsel
  Ciddi ve piç
  #1383867 | 22/03/2018 15:11 
  • pöyküre pöyküre evet xd
   -ciddi

 3. 2
  lanet bir durumdur. geçen sene eşi düşük yapan arkadaşımın yanına gittim hastaneye, bende kalan bir emanetini verecektim kendisine. her neyse hastanenin beşinci katına çıktım, arkadaşın morali bozuk, annesi falan da orada, suratlar asılmış doğal olarak. bana beş dakka otur geliyorum dedi, her ne olduysa o sıra oldu işte. lanet olası temizlik görevlisinin bir hareketi beni gülme krizine soktu soktumun hastanesinde.

  kendimi tutmaya çalıştıkça daha çok gülüyorum, arkadaş geldi ve o bilindik, allahın cezası soruyu sordu: ne oldu olm niye gülüyorsun? ee artık kim tutar beni, anıra anıra gülmeye başladım ve koridordan merdivenlere ulaşmaya çalışırken annesinin tip tip bakması, arkadaşın da arkamdan gelirken gülmeye başlaması dünya ile olan bağlantımı iyice kesti :d:dd hastaneden çıkıp kendime geldiğimde geri döndüm, özür diledim. o da allah razı olsun moralimi düzelttin biraz kodumun manyağı dedi, olaysız dağıldık.
  • 3
   ben bunu geçen sene sunum yaparken yaşadım. ingilizce sunum yaparken bir anda gülmeye başladım tam olarak kriz değildi ama sanırım 30-40 saniye kadar ne yaptığımı ben bile bilmiyorum aniden gülme geldi. hiç garip olmayan bir şekilde tam puan aldım. teşekkür ederim hocam buradan...
  • görsel
   hz anason
   #1384133 | 22/03/2018 21:12
  tümünü gör