yiğit özgür

 1. 11
  Millet aç aç
  vir vir
  Ne diyo ya bu
  Gibisinden efsane karikatürleri vardır
 2. 10
  tırt.
 3. 9
  Muazzam bir karikatürist. Açıp baştan baştan bakıyorum eserlerine. Efsane.

  www.instagram.com/...
 4. 8
  pbs.twimg.com/...
 5. 7
  en iyi türk karikatürist. bi zamanlar erdil alıp başını gitmişti, sütaş ününe ün kattı fakat ne olduysa esprilerinde ciddi bir düşüş oldu.
 6. 6
  2015 yılında senaristliğini yapacağı, başrollerinde ali atay ve ertan sabanın oynayacağı iki kuzenin hikayelerini konu alacak bir komedi dizisiyle televizyon dünyasına adım atacak karikatüristtir.

  www.hurriyet.com.tr/...
 7. 5
  karikatür alemin 1. numarası. bu adamın yazdığı, çizdiği ne varsa hayatın içinden, yaşadığımız ve içinde kontra şeyler. seviyoruz, beğeniyoruz, kahkaha atıyoruz.
 8. 4
  imgim.com/...
 9. 3
  yıllar yıllar önce soğuk bi... dediğime bakmayın siz penguen'den ayrılmasıyla beni yasa boğan karikatürist. ayrılıp uykusuz adlı mizah dergisini kurmuştur. ardından alpay erdem'in de uykusuza geçmesi gerçekten üzmüştür penguenci kitleyi.
 10. 2
  hunili karakterleri ile beni benden alan karikatüristdir. lakin bir umut sarıkaya da değildir benim gözümde...
 11. 1
  ayfer abla karikatürü ile apayrı bir yeri olan karikatüristtir. en çok ona gülmüşümdür.
 12. 0
  4 yıldır olmayan karikatürist. lan bu adamı ya ben anlamıyorum ya da bu millet çok zeki. bilmiyorum ama oldukça yavan bir tarzı var bana göre.
 13. -1
  diğer karikatüristlerin yanında apayrı bir yeri olan en tanınan iki üç karikatüristten biridir... ancak şu zamanda bu adamı bilmek de bir entellektüellik vesilesi olarak görüldüğü için önüne gelen karikatürlerini paylaşıyor ve insanın tadını kaçırıyor...
tümünü gör
dizi izle