kayıt

adidas vs nike

 1. 1
  *

  iki dev spor giyim firmasının kıyaslaması. ben tercihimi adidas'tan yana kullanıyorum f/p oranına bakarak. zaten ayda yılda bir bu markalardan alışveriş yapacak cesaretim olur ama o zamanlarda mutlaka adidas'ı tercih ederim. nike'nin herhangi bir ürününü en son ne zaman aldığımı hatırlamıyorum vollaxi.
 2. 2
  o efsane 500 liralık pamuk gibi yumuşak ayakkabıları için (adını hatırlamadım) adidas diyorum. hee ondan daha rahatı skechers var tabi ama o konumuz değil şu an.
 3. 3
  Şahsım adına adidas'ın hem tasarım hem de fiyat kalite olarak önde olduğu karşılaştırma. Lakin sadece bana mı denk geldi bilmiyorum ama Nike'ın NBA'i tekelinde bulunduran Adidas'a oradan darbe vurması Adidas'ı zor duruma sokmuştur diye tahmin ediyorum. Bir Beşiktaş'lı olarak Adidas'ın Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi kötü olmayan pazarları da iyi değerlendiremediği kanaatindeyim bu iki takım yıllık bir milyon forma satışı sağlıyorken ve yıllar sürecek anlaşmalar imzalıyorken tasarım ve reklam konusunda çok sallamıyor oluşu açıkcası kendileri için büyük bir kayıp. Yapacağı çalışmalar uzun vadede win-win ilişkisinde. Neyse yine de be original diyor ve 21 numaralı o efsane garnett forması için teşekkür ediyorum.
 4. 4
  Vs'nin alacağı versus çünkü paramız ikisini de almaya yetmez.. evet masfalesef iyi geceler dostlarım iyi geceler..
 5. 5
  basketbol ayakkabısı ise nike.
  casual için illa birisini seçeceksem seçeceksem adidas superstar.
  running aktiviteleri için de nike.
 6. 6
  adidas, nike'a göre her zaman daha estetik ürünler üretiyor bence. özellikle yağmurluk konusunda nike yanına bile yaklaşamaz. ayrıca basketbol ayakkabısı olarak own the game ve d rose 773 2020 gayet hoştur.
 7. 7
  mekap, kinetiks neyinize yetmiyor lan fakirler, elalemin yüz birime aldığı şeyi bin birime mi alacaksınız?