anoktainoktagnokta

 1. 274
  dinleyenlere çok teşekkür eden yazar.

  çok güzeldi lan, program neredeyse canlı gibi ilerliyor sadece sahneye çıkışları ve röportajları filan önceki gün çektiler. acun medya ekibi aşırı kibar ve tatlıydı, yarışmaya gelenlerin de çoğu öyleydi çok keyifli geçti bir hafta. aslında baya iyi program ve çok iyi sesler vardı ama sahneye çıkınca heyecandan dağıldı çoğu maalesef.

  kimi seçeceğim belli olmasa yine athena'yı seçerdim ayrıca, hem şarkıyı iyi biliyorlar ki sonunda en zor yerine kadar beklediler, sahnede göremedim ama tahmin etmiştim orayı beklediklerini televizyonda gökhan'ın filan hareketlerini görünce baya keyif aldım. sonra dio mio deyince zaten aldılar beni.

  sibel can'ın bardağı duruyor hala, sarılasım geldi kadına çok anaçtı ya hu.
 2. 275
  250.000. enrty için kendisine bir hediyem olsun.
  www.haberdem.com/...
 3. 276
  #698637

  (bkz: çılgın aig kutup sözlüğü coşturuyor)

  ulan aig gdskajhghşdasdjşhglkasdkljg...
 4. 277
  o malum işi yarın olan yazar, yarın o malum şeyi izleyin.
  • paylaşılamayan aig
  • çok komikti lan ama yazmak yasak yakalamasınlar diye fazla girmeyelim :D
  • oo baya makara dönmüş.
  • olm yarın deyince ben de beş ekim'i kast ediyorsun sandım. :d
 5. 278
  az önce kardeşime 'aig çıkınca haber ver' dedim, 'kel olan mı?' dedi... isimden mi anlaşılıyor kel olduğun amk :/

  neyse en sonra geçen sene yine bir dost olan tepki için izlemiştim bu senede sana kısmet oldu lakin nedense hep kel ve göbekliler için televizyon izliyoruz amk :(

  hayırlı olsun bro.*
 6. 279
  spoiler ve ifşa içeren görüntüleri youtube'a düşmüş pek sevgili yazarımız. yolu açık olsun.

  www.youtube.com/...
 7. 280
  kezbanlığını özlediğim yazar.

  neyse ki geri gelip bir doz verdi de kendime geldim.*
 8. 281
  uzun entrylerini sıkılmadan okuduğum, sıcak bir insan olduğunu düşündüğüm yazar.
 9. 282
  uzun zamandır bu herifi takip ederim. pek diyaloğa girmedim. yan yana oturduğumuzda bile doğru düzgün muhabbet etmedik, ortada bir sorun olduğundan değil. kimyamız tutmuyor büyük ihtimalle bu herifle.

  bak arkadaşım, bu herif; bilmediğini öğrenmek ister, çocuk hevesiyle sorar, bildiği üzerinde düşünür, yeni öğrendiğini eskileri ile yorumlamayı becerir, fazlaca da dürüst davranır, şekil, gösteri amacı yoktur, üşenmez yazar, düşünür, yazar, bir sonuca ulaşsa da ulaşmasa da muhakeme yapar bunu yazar, bildiklerini yorumlamadan yazmaz.

  bu sözlükte bir önceki gününe nazaran ileriye giden tanıdığım, bildiğim tek kişidir.


  zaman zaman bilinçli olarak zorlarım, fikirlerine katılsam da katılmıyor gibi yazarım, ama herif çizgisini bozmuyor, kaç sene oldu? en az 2 sene, bozmadı amk.

  değişken bir heykel gibi bu herif. hem bozulmuyor, hem de sürekli kendine detay ekliyor.


  hayırlı işler, bundan çok daha fazla bilen, çok daha net düşünen, çok daha vs vs vs yazar var sözlükte.

  ama yeküne geldiğinizde kendisi kefere dilinde şöyle ifade edilir:

  unique.
 10. 283
  sıra arkadaşım olsa kalemini çalardım, yürüyerek karşıdan gelse omuz atardım, bakkal olsa veresiye yazdırıp california'ya taşınırdım, arkadaşım olsa son sigarasını isterdim, hizmetçim olsa yere çekirdek çıtlayıp temizle işin ne derdim, müşteri temsilcisi olsa neden 3g, 3y olsa olmaz mı derdim, külahta dondurma satsa dondurma aldıktan sonra poşet isterdim, polis olsa anarşist olurdum, bizim marketten prezervatif alsa markette "prezervatif alan adama para üstü lazım" diye bağırırdım, bear grylls olsa oruçluyken gözünün önünde böcek yerdim, türbanlı kız olsa boş otobüste yanına otururdum, dişçisi olsam dişlerini fırçala öyle gel diye ezerdim, ruhsar olsa köyümün yağmurlarında yıkardım, teletubbies'de ki laa laa olsa topunu keserdim, tayyip olsa yanında puro içerdim, cenabet olsa teyemmüm bile yapamasın diye uzaya fırlatırdım, adı mert olsa mert götün sert diye dalga geçerdim, ders notu istese parayla satıyorum derdim, sessizce osursa bu osurdu diyip elimle işaret ederdim, kakaolu pudingi çok seven birisi olsa zorla one cup two girl izletirdim, muz olsa ekmeğin arasına koyardım, aşure olsa ekmek banardım, garson olsa bana patronunu çağır pis garson derdim, fakir olsa ayfonuma 1 liraya dokunmasına izin verirdim, bebek olsa yazın arabada unuturdum, zenci olsa yaşasın kkk diye bağırırdım, riki olsa 10 tane dust alırdım, erkeklerden hoşlansa bülent ersoy'u ameliyat sana kaça patladı diye arardım, sucu olsa 1 lira para üstünü versin diye beklerdim, öğrenci olsa ayın dokuzunda bankamatikleri bozardım, çok zengin olsa onu öyle bir soyardım ki paran kadar konuş dyiyince tamam bile diyemezdi, ateist olsa işid'e katılırdım, müslüman olsa cumada ayakkabalarını çorlardım, kuzenim olsa faceten platonik aşkına seni seviyom derdim, saaat kaç dese kaçamaz bağladım diye espiri yapardım.

  esnaf olsa yanına alışveriş merkezi açardım, ürolog olsam sen de varikosel var ameliyat etmem lazım diye kandırıp hadım ederdim, cennetlik olsa cennette darbe yapmaya çalışıp cehenneme postalanırdım, game of thrones fanı olsa game of thrones izlemeyi bırakıp deniz yıldızı'nı izlerdim, borç para istese valla kardeş bende de yok diyip akşamına pavyondan check-in yapardım, vampir olsa güneşi görsün diye travesti olurdum, öğrencim olsa virgülü yanlış yerde kullandı diye 70 puan kırardım, dindar biri olsa evine lisa ann'i gönderirim, bayramda kapıma şeker istemeye gelen çocuk olsa şekeri cüzdanımdan çıkarıp veririm, sahil kasabası sakini olsa dünyanın düzenini sikiyim de tsunami olsun diye durmadan havaya deodarant sıkarım, cafeye gelip bir çay içip kalksa artı 50 lira canlı müzik parası alırım, 9. sınıftaki gözlüklü, diş telli hayri olsa 11. sınıflardaki yakışılı berkejan olurum, güneş olsa bir daha görmeyeyim diye durmadan uçakla seyahat ederim, yan hakem olsa itiraz ederken tükürerek konuşurum, karabüklü olsa zonguldakspor atkısı takarım, kedisever olsa can aksoy fanı olurdum.ismime akrostij yapmak istese mahkeme kararıyla ismimi bangabandhu şeyh muciburrahman bulvarı yapardım, çok azmış olsa aids olsun diye önce gideceği fahişeyle maymunla ilişkiye sokardım, arabam olsa 200le duvara girerdim, televizyona çıksa televizyonumu çöpe atıp kendimi kitaplara verirdim, lance armstrong olsa yarışlarda durdurup bi tur versene biniyim derdim, atatürkçü olsa venizelosçu olurdum.

  simitte ebe olsa bana dokunmasın diye donumu indirirdim, halı sahada son dakikada adama ihtiyaç olsa gelip ben hakem olucam derdim, yiğenim olsa üniversitede sınıfına gidip beslenme çantanı evde unutmuşsun dayın kurban olsun sana derdim, mc donaldsta bütün soslardan istese sadece letçap var derdim onu da parayla satardım, erkek ardaşım olsa dünyanın en yakışıklısı sensin diyip organcı olduğuma dair içine şüphe düşürürdüm, yaşlı olsa gazatelerdeki bulmaca eklerini çalardım, izmarit olsa sigarayı tersten yakardım, ülkücü olsa pekakaya pekeke derdim, melih gökçek olsa çankayayı akp almış diye şaka yapardım, bayan sürücü olsa makas atardım, cankurtaran olsa ne olur ne olmaz diye denizaltıyla yüzerdim. yeni giysiler alsa aynı gün aynılarından alıp hemen gözünün önünde giyerim, taksici olsa iş çıkış saatinde kartaldan bakırköy'e götürtürüm, yeni sakal tıraşı olmuş olsa makas alırım, big mac menü alsa 3 liraya yanına chicken nuggets ister misin diye 3 defa sorarım, zengin olsa köpeğini çalıp yarıştırırım, yeni evlenmiş olsa evlerine yatıya giderim 1 ay gitmem, ingiltereye gitse telefonunu gizlice alıp how can I make a bomb yazarım sonra kaçarım, sevap işlese yeni kitap indirtip o sevabı günah yaparım, falcı olsa içtiğim nescafe bardağımı götürürüm, fakr br müptezel olsa kapişin kalemini ankara metrosunun akköprü durağında sıçması karşılığında veririm, saruman olsa tüy dökücü krem varilinin içine atarım, bana çay demlese karadeniz'e düşman olurum, ev arkadaşım olsa eve kız attığında son ses ilahi açarım.

  bellboy olsa bahşiş vermezdim, kız arkadaşı olsa kızın ağzı koksun diye diş fırçasını hacılardım, araba çarpsa ambulansı arayamasınlar diye gider jammer alır gelirdim, ankara'ya yeni gelmiş olsa çok su içer misin diye sorardım, ayyaş olsa gider başbakan olur akşam 10dan sonra içki sattırmazdım, dedem olsa bayramda ziyaretine gitmezdim, evlenmek istese kadın kılığına girip sonra evlenip gerdek gecesi suprise motherfucker yapardım, protestan olsa evine katolitik soba alırdım, d&r'da tezgahtar olsa mickeyli filmler nerde diye sorardım, başı yere eğik yürüse kız arkadaşıma mı bakıyorsun lan diyip kavga çıkarırdım, sınıfta hırsızlık olsa üstüne suç atardım, derse geç kalan öğrenci olsa kapıyı arkadan kapat derdim, cafede komi olsa 150 tane puding yerdim.

  en iyi dersi coğrafya olsa dünyayı yok ederdim, toplum içinde olsa dişinde maydonoz kalmış derdim, din hocası olsa sınavında hangi kelime-i şehadet derdim, kamu spotu olsa müptezel olurdum, herifin birinden dayak yese hollandaya gider o herifle evlenirdim, kara murat olsa arkadan hayır kara murat benim diye atılmazdım, arkadaş ortamında olsa aig sen bi kalksana özel bir şey konuşcaz derdim, astımı olsa evinin önünden ilaçlama mikanasıyla geçerdim, pinokyo olsa büyüteç camından yaptığım gözlükleri doğum gününde hediye derdim, kel olsa keline öpücük kondurup darbuka solo atardım, japon olsa üstüne tüy dökücü krem atardım, babası yeni flüt alsa o flütü mideme değdirip geri verirdim, komik video olsa gülerdim ama sonra eksilerdim, hırsız olsa ülkeye şeriatı getirirdim. Evladım olsa ileride küpeyi yanlış kulağına taksın diye sağı sol solu sağ diye ögretirdim.
 11. 284
  #638748

  kezbanı adminde yapsan kezban yine kezbandır sözünü kanıtlamış. kafanda saç kalmadı hala kezbanlık be aig'im...

 12. 285
  yine aşırı soft ve ılık giriler bırakıyor sözlüğümüze.. ya bu gece seni sözlükte yazmaktan men ediyorum....
 13. 286
  #662486 entrysini okurken tornado of souls dinliyor olmamla bana acı gerçekleri göstermiş olan yazar. ağlattın be adam.
 14. 287
  soru cevap bölümündeki anonim soruların minimum %50-60ının sahibi olan yazar.
 15. 288
  sinirden bütün saçları döküp kel kaldıktan sonra naif bir hal alan yazar.

  şu #731234 entry örneğin... ne kadar tatlış, yerim...

  siz bi de saçları beline kadar uzunken nasıl kezbanlıklar yaptığını görecektiniz. nereden nereye... kaç yıl geçti be aig'im.
 16. 289
  yav birader sen ne sıkıcı bir adamsın ya.

  #913575

  adam amlı başlık açmış sen hala meteryalizm mal mülk.
 17. 290
  galiba az önce gördüm. anama babama ahan da bu benim tanıdık dedim. heyecanla bekliyorlar sdfsadf.
 18. 291
  benim kullandığım nicktir kendisi, adımın baş harflerinin birleşimini simgeler. kısalsın diye a.i.g. yaptıktan sonra uzatıp normal adımdan da uzun hale getirdiğim için başlarda çok tepki almıştım ama zamanla gündemden düştüm.

  sabah on iki akşam on iki çalışan bir adam olduğumdan seri yazabilecek biri değilim fakat gün içerisinde yazdığım denemelerden buralara aktarmalar yapmayı düşünüyorum. eski boşluğum eski kafam olsaydı çok eğlenirdik diye de düşünüyorum.

  dayak yemeyi severim.
 19. 292
  kesinlikle tartışma yapacaksanız bu adamla yapın dediğim yazardır. 2 dakika sonra özelden küfürü, hakareti yemeyeceğiniz, ergence davranmayan, herhalde seyrek üç beş kişiden biri kendisi.

  peşin edit: yalakalık yancılık diyecek kişiler olur ise, kendisini tanımam etmem, babamın oğlu da işverenim de, yalakası olduğum bir kişilik de değil, ne yaşım ne de karakterim zaten yalakalığı kaldırmaz. "peşinen diyorum", kendisiyle bu şekilde tartıştığım, fikirlerimizi efendice konuşabildiğimiz için az önce mesaj yordamı ile birbirimize karşılıklı teşekkür ettik. "olması gerektiği gibi"


  yazısı bol olsun.

 20. 293
  uzun girdilerin yegane sahibi olan yazar. klavyedeki performansının aksine konuştuğu nadiren görülmüştür. :D
 21. 294
  (bkz: candır)
 22. 295
  Ortalık karıştırmayı seven amca oğlu. Karıştırırken hakkını da veriyor adamdır. bu arada şifresini isteyen varsa pm atsın üç beş anlaşırız direk satarım kendisini.
 23. 296
  #339497 nolu girdisi ile ilk kez uzun yazdığı bir girdiyi okuduğum yazar*. o da başında ack geçiyordu, tabii işin içinde ack olunca şukusunu eksik etmedim.

  yani kezbanlık yapmadığında gayet keyifli insan ama o haline de alıştık... nabak sokağa mı atak?
 24. 297
  kulis bilgilerime göre kendisi hdp'den bayburt aday adayı olmuş.

  güle güle enternasyonalizmin güzel yürekli atayiz overlokçusu...
 25. 298
  wonderful tonight hakkında yaptığı yorumda pek bir gülümsetmiştir. sağ olsun, var olsundur.*

  #618355
tümünü gör
dizi izle