kayıt

ronaldinho

 1. 1
  gelmiş geçmiş en iyi futbolcular arasında zirveyi zorlayan isimlerden birisidir ronaldinho. hatta benim için en iyisi. hala televizyonda gördüğüm zaman gözlerim dolar.
 2. 2
  özellikle 2003 - 2006 yılları arasında performansı zirve yapan, birçok futbolcuda bulunmayan meziyetlere sahip olan brezilyalı futbolcu.
 3. 3
  Ronaldinho, Portekizce'de "Küçük Ronaldo" anlamına gelir. Bu lakabın sebebi ise Ronaldinho'nun küçük yaşlarda o sırada Milan'da oynayan Ronaldo'ya duyduğu hayranlıktır.
 4. 4
  dünyanın gelmiş geçmiş en özel futbolcularındandır.
  belki de en özeli.
  yeri başkadır bambaşkadır.
  insana futbol sevdirir derecededir.
 5. 5
  bir zamanlar ulusal gazetelere transfer asparagaslarıyla konu olan futbolcudur.

  her transfer döneminde fenerbahçe ve galatasarayla adı anılan futbolcudur.
 6. 6
  www.ntvspor.net/...

  hala yeteneğini konuşturabilmektedir...
 7. 7
  Kendine özel gol sevinci olan futbolcu.

  www.1resimler.com/...
 8. 8
  çalımları ve şutlarıyla ünlü insanları futboluna bağımlı yapan futbolcu.
 9. 9
  kendine özel çalımlarıyla akıllarda kalan, defansın korkulu rüyası olan ronaldinho şuanda Atlético Mineiro formasını terletmektedir.
 10. 10
  gerçek adı Ronaldo de Assis Moreira olan brezilya'lı top cambazı. ayrıca 2006 yılında Ballon d'or'u kazanmıştır.
 11. 11
  bu aralar ismi beşiktaş ile sıkça anılmaya başlayan futbol dehası. transferi çok zor görünse de insan yine de umutlanmıyor değil.
 12. 12
  türkiye'de herhangi bir takıma gelirse büyük işler yapabilecek kapasiteye sahip yegane futbolcudur. ülkemize bu adam gibi futbolcular gereklidir. artık amacı para kazanmak değil oyundan zevk almak olan bu adamı izlemekte ayrı bir keyif vericidir bunun sonucunda.

  hangi takıma gelirse gelsin o takıma karşı tüm taraftarların sempati duyacağına inanıyorum.
 13. 13
  zamanında bir sakız markasının reklamında oynamış futbol dehası. "tirident freş, şimidi türkiye'da" diyordu sempatik bir dublaj ile.
 14. 14
  macadogru.com/...

  habertürk'ün haberine göre beşiktaş'a evet diyen ancak parayı düşük bulan yıldız. biraz hayallerde yaşıyoruz ama bakalım ya gelirse...
 15. 15
  geçenlerde 2013 yılına ait, son videosunu izledim ve bir kez daha hayran kaldım kendisine.

  değil 33, hala 25-26 yaşlarında bir oyuncu gibi oynamaya, rakip oyuncuları ipe dizmeye, taraftarı coşturmaya devam ediyor. teknik olarak dünyada tek olduğu gibi, oynadığı futboldan zevk almasını, aldırmasını bilen de ender oyunculardandır ronaldinho. ve evet, bilindiği gibi bir real madrid - barcelona karşılaşmasında oynadığı futbolla real tribünlerinin de alkışını almasını bilmiştir.

  kesinlikle farklıdır, farklı bir oyuncudur. sahip olduğu meziyetler bakımından, dünyanın en iyisidir ve daima öyle kalacaktır.

  son olarak, kendisini lionel messi ile kıyaslamaya çalışanlara diyeceğim odur ki, interneti açsınlar ve her iki futbolcunun da 30 dk'lık bir videosunu bulsunlar. messi'yi izlerken 10.dk'da sıkılıp kapattıklarını, ronaldinho'yu ise soluksuz izlediklerini göreceklerdir...
 16. 16
  beşiktaş'ın transfer etmek için uğraşlar verdiği futbolcudur. fantastik bilek hareketleri var.

  bir galatasaray'lı olarak türkiye'ye gelmesini erkek evlat bekler gibi bekliyorum.
 17. 17
  benim görüp görebildiğim futbolcular arasında en iyisi, en yeteneklisidir. adam bi kere komplike bir topçu her boku yapabiliyo frikik atıyo, çalım atıyo, milimetrik pas atıyo, süratli bi topçu daha ne olsun abi
 18. 18
  dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olmasa da dünyanın gelmiş geçmiş en karizmatik çalım atan oyuncusudur.*
 19. 19
  ahmet nur çebi'nin basına yansıyan iddialarına göre beşiktaş'a gelmesinin önündeki tek engel kulübü olan futbolcu. anlaşılırsa ağustos'ta siyah beyaz formayı giyecek.
 20. 20
  dünya kupası kadrosunda olmayan isimlerden biri. beşiktaş'ı bu yüzden tercih etmemişti keşke diyorsa şu an çok mutlu olurum lan.
 21. 21
  bence şüphesiz dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusudur. hep derim, her izlediğimde çıkıp sokakta top oynama isteği uyandırıyorsa bi adam, daha büyüğü yoktur.
 22. 22
  zamanında arap spikeri çıldırtmış olan topçu.

  www.youtube.com/...
 23. 23
  iddialara atletico mineiro'dan kovulan isim.

  www.goal.com/...
 24. 24
  atletico mineiro ile yollarını ayırdığı kulüp tarafından doğrulanmış isim. türkiye'deki menajeri ayjan yeşilbaş radyospor'a türkiye'ye gelebilir dese de boca juniors forması giyecek gibi görünüyor.
 25. 25
  Queretaro ile 2 yıllık sözleşme imzalayan futbolcu.