sanal seks

 1. 1
  lise yıllarının büyük bölümünü sivilce dolu suratla bu işi icra edebileceği güzel bir kız bulmakla heder etmiş ergenler, ergenlerimiz. ama eskiden şimdi öyle değil şimdiki nesil hızlı sanalla işi olmaz genelde analdan takılır olmuşlar.
  şimdilerde bu sektör orta yaş kesiminin hakimiyet kurduğu bir alan haline gelmiştir.
  ayrıca bu işi yapmak için önayak sitelerden bazıları şunlardır.
  (bkz: omegle)
  (bkz: chatroulette)
 2. 2
  iletişimsel sekstir. sanal olan dünyada yapılan en geçek ve azdırıcı olandır. yiyişilir.
 3. 3
  (bkz: tek elle açılan başlıklar)
 4. 4
  temas olmayan, hayal gücüyle ve iletişim araçlarıyla yapılan seks biçimi. işin içinde iletişim aracı olduğuna göre insanların bunu keşfetmesi çok yakın tarihte olmadı bana kalırsa. mektupla iletişilen zamanlardan başlamıştır daha. ünlü yazarların da sevgililerine veya eşlerine erotik mektuplar yazdığı biliniyor zaten. graham bell sağ olsun, telefonu icat etti de işin içine ses de girdi. ölmüş adamın arkasından konuşmak gibi olmasın ama zaten telefonu da manita için icat etmiş diyolla. ilk sesli sanal deneyimi yaşamaya da hakkı var bence. internetin ve webcamin icadıyla da sanal sekste doruklardayız şu anda. hem ses hem görüntü var.

  yalnız icatlar yapıldıkça da iğrençleşmiş olay. mektupla başlamıştır dedik mesela. insan tanımadığı birine "benim küçük fahişem..." diye mektup yollar mı? yollamaz. yani birbirini seven iki insan arasında başlayan bu sanal erotizm, telefonun icadıyla yine iki sevgili arasında başlayıp giderek telefon sapıklığı ve ara beni boya beni raddesine kadar gelmiştir. malum internetle de birbirini hiç tanımayan insanların arasında geçmeye başlamıştır. hatta bunun için özel siteler açılmıştır falan. demem o ki zamanında içinde duygu barındıran sanal seksi bile duygusuz hale getirmeyi başardık. böyle erotik bir konudan nasıl insanların ruhsuzlaşmasına geldim bilemiyorum. girdime burada son verirken siz değerli dostlarıma james joyce'un 1909'da eşi nora'ya yazdığı mektuplardan birkaç cümle paylaşmak istiyorum.


  "sana duyduğum aşk bana, gözlerinde yansıyan ölümsüz güzellik ve sevecenlik ruhu için dua etme ya da seni altıma, o yumuşak karnının üstüne atıp arkadan geçirme izni veriyor, dişi domuzun üzerinde giden bir erkek domuz gibi, kıçından yükselen o koku ve ter içinde utkuya ererek...

  nora, sadık sevgilim, tatlı gözlü edepsiz okullu kızım, fahişem ol benim, metresim ol, istediğin kadar (benim küçük baştan çıkarıcı metresim! benim küçük düzüşme fahişem!), sen benim her zaman yabani çit çiçeğim, lacivert yağmur ıslağı çiçeğimsin."
 5. 5
  BUNDAN ZEVK ALANLAR VAR. *
 6. 6
  buna bok atan her 3 kişiden en az 2'sinin denediği milenyum fantezisi. ben yaptım valla. diğer iki arkadaşa da sorun, ankette yanlışlık olabilir.

  ayrıca (bkz: sanal seks)

  konu seks olunca götünüz başınız ayrı oynuyor amk!
 7. 7
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
 8. 8
  (bkz: sanal seks)
  (bkz: virtual sex)
 9. 9
  liselilerin çokça başını yaktığı durum.

  geçen birisi yardım istedi.

  birisine mastürbasyon kaydımı attım dedi, şimdi de gelip sevişelim diyor diye ısrar ediyor falan diyor.

  ben de birkaç taktik verdim ve iki gündür kurtuldu sapıktan.

  lan olum bir şeyi yapıyorsanız tam yapın dedim.

  yüzünüzü gözünüzü falan özel hiçbir bilginizi vermeden yapın şu meredi.

  not: dalin'le yıkanıyorlardır ayrıca hala.
 10. 10
  (bkz: cybersex)
 11. 11
  Popülaritesi yavaş yavaş biten hede.

  56k modem ile ayrı bir keyfi vardı.
 12. 12
  analını yapamayanlar yapar.
 13. 13
  samimi söylüyorum artık tadı tuzu kalmadı. heves ettim kadın taklidi yapıp lez ilişki yaşayım dedim 3 saatin sonunda kameraya açınca sallanan iki tane yarak vardı. gerçekten doğruluk dürüstlük unuttuğumuz değerler arasında.
 14. 14
  hangimiz geçmedi ki o dönemlerden. ne günlerdi be.
 15. 15
  - açtım aşkım gir

  + tamam giriyorum aşkım oh

  şeklinde yapılan amaçsız gereksiz birşey
 16. 16
  ''s'' çıkarınca şahane olacak sekstir.
 17. 17
  Üstünde ne var, sütyen rengin ne gibi sorularla başlayıp devam eden über aktivite.

  Biri de çıkıp külodum fosforlu sarı, dondurma desenli çiçekli böcekli falan demiyor.
  Bi' seksüellik! Bi' seksüellik...
  Hunharca!

  Ele ayağa düşmeyelim lütfen titreyip kendinize geliniz.
  Siktiriboktan.
 18. 18
  Seks simülasyonu.
 19. 19
  ulan zamanında az mı yaptım bunu bee? yeminle çiftlik oyununda bile sanal seks yapacak birilerini bulabiliyordum. mynet smeet diye bir uygulama vardı. oradan acayip düşürüyordum. omegle'yi falan saymıyorum bile. lise yıllarıma denk gelen dönemde çok emek ve vakit harcadım bu işe. çok da yetenekliydim amk. kadınlara tek taraflı kamera açmayı kabul ettirebiliyordum. benim kamera kapalı oluyordu ama karşıdaki açıyordu. genelde kamerasız yapıyorduk tabi ama öncesinde teyit ediyordum gerçekten kadın olduğunu. zaten insan kadın taklidi yapıp neden sanal seks yapar ki? gerçi ben bunun bir benzerini yapmıştım amk. bir rus ismiyle facebook hesabı açıp kendimi türkiye'de yaşayan bir rus gibi tanıtıyordum ve kate upton'un fotoğraflarını kullanıyordum. bu kate de o zamanlar böyle bilinmiyor. herkes inanıyordu o yüzden. koca koca amcalar nasıl yürüyordu özelden. hatırladıkça utanıyorum. birkaç hafta böyle eğlendikten sonra hesabımın kapatıldığını görmüştüm. ulan ne acayip şeyler yapmışım o yıllarda. allah belamı vermesin.
 20. 20
  (bkz: sexting)
 21. 21
  nasıl bir çaresizliktir...

  sözlükten geçtiğimiz haftalarda bir arkadaşımız beni kadın sanıp parayla sanal seks teklif etti. dün ise cinsel bir başlığa yazdıktan sonra yine yazı ile girişimleri oldu başka bir yazarın.

  sevgili yazarlar, öncelikle tanım yapayım: karşılıklı, duygusuz bir tatmin durumu.

  cidden bir niyetiniz varsagüzel ülkenim her ilinde aktif olarak çaloşan genelevleri var gidin onlara hee yok ben gitmem diyorsanız etrafınızda illa birileri vardır yapabileceğiniz yok oda olmaz diyorsanıda elinisi sikin aq. piksellerle sevişmek nedir.

  +geliyorum tülay geliyorum
  ....
  -ne oldu fuat gelemedin mi?
  +görüntü dondu yolda kaldım.
 22. 22
  anlam veremediğim bir durum. sanal sex nedir lan.
 23. 23
  MEMİŞLERİ OKŞA OHHH
  ŞİMDİ GÖTÜNÜ DÖN, ŞEYİNİ PARMAKLA OHHH
  ŞİMDİ O GÖTÜNÜ ELLEDİĞİN PARMAĞINI AĞZINA GÖTÜR OHHH

  SONUÇ: KLAVYEYE BOŞALDIN TEBRİKLER GERİZEKALI.

 24. 24
  olsa da yapsak dedirten hadise.
 25. 25
  iki taraf da memnunsa yapilmasinda sakinca yok bence normal cinsel iliskideki fantezilerden farki da yok.ama bir taraf memnun degilse zorlanmamali.
tümünü gör
dizi izle