burger king

 1. 1
  amerika merkezli fast food zinciri.
 2. 2
  fransa'da bulunmayan fast food zinciri. mc donald's domine etmiş arkadaş...
 3. 3
  bir dönem twitter hesabı hacklenmiş olan fast food şirketi.istiklal caddesi boyunca 3 tane görebilirsiniz.
 4. 4
  öğrenci için ideal bir mekandır... cebinde 6-7 olan adam hemen arkadaşıyla double king chicken menü alıp büyük boy kola ve patates ile doyuyor... güzel bir mekan bu sebeple...
 5. 5
  (bkz: atburger)
 6. 6
  big king extra gibi harika menüyü barındıran fast food şirketidir.
 7. 7
  eskiden mc donald's karşısında ezilen ancak ucuz yemek politikasıyla mc donald's ı solayan fast food zinciri. yan kuruluşu popeyes'dir ayrıca.
 8. 8
  menüleri güzel pişmeyen ve çiğ olan yer. bu fast food zinciri yerine dönerciye gittiğim ve orada sıçasıya yediğim doğrudur.

 9. 9
  menüleriyle doymayı başaramadığım fast food zinciri.
 10. 10
  ürünleri gayet güzel olan ve kanımca bir diğer büyük fast food zinciri mcdonalds'dan daha lezzetli menülere sahip olan fast food şirketidir.

  özellikle steakhouse isimli burgeri gerçekten lezizdir.
 11. 11
  mc donald's in aksine burgerlerinin kalitesi şubeden şubeye değişen fast food zinciri. ayrıca mc donald's kadar fast de değillerdir. ama burgerlerini daha lezzetli bulurum -genelde-.
 12. 12
  spor yorumcusu ve iş adamı ömer üründül'ün türkiye şubelerinin master franchis yani ortağı olduğu amerikalı fast food firmasıdır.
 13. 13
  sevemediğim ve yaptığım hesaba göre hayatım boyunca ortalama 5,2 yılda bir hamburgerlerini yediğim marka.
 14. 14
  az önce benden bitane sikik sosa 50 kuruş istedi oçlar. ulan bi milyon dolarlık şey yiyorum sosa para istiyorsunuz şaka gibi.

  arkadaşta 100 lira vardı, onu alıp verdim ibneliğine. bozsun dursun pezevenk. çalışan adamın da günahı yok ama çok da sikimde banane. sonra tuz ne kadar diye sordum, o bizden dedi.

  masa ücreti vesaire diye uzattım da uzattım. mutlu oldum amk.

  tanım: mc'in götünü kılı olamayacak müessese.
 15. 15
  yakın zamanda çıkardığı smokehouse burger ve mantarlı burgere rağmen en iyi ürünü hala steakhouse burger olan fast food zinciridir.
 16. 16
  internet sipariş hattını son derece beğendiğim yemek kurumudur. özelikle de barbekü sosu diğer rakiplerine kıyasla mükemmel ötesi bir lezzete sahiptir.
 17. 17
  telefonla siparişte son derece rezil restoran. yemeksepet'inde çoğu şubesi 5-6 oranlarında sürünmekte.
 18. 18
  etini yiyemediğim fast foodcu.
 19. 19
  Burger king genelde öğrenci kesiminin ve öğle aralarında ne yiyeceğini bilemeyen insanların alternatif yiyecek kurumudur . Neyi nasıl yediğimizi sorgulatmadan , tadına bağlatan ve alışkanlık haline getirtilen menüleri vardır .
 20. 20
  (link: şöyle>> : i.imgflip.com/...) bir gifi olan fast food ticari ağı.
 21. 21
  patatesleri değiştirdik diye kendini yırtan fast foodcu. bugün denedim sahiden değiştirmişler, artık yanık olarak veriyorlar müşteriye.

  yine de mc'e beş basar orası ayrı. hiç değilse kusturmuyor.
 22. 22
  krallar gibi kıyma kebap, döner ayran varken bir türlü ısınamadığım fastfood firmalarından biridir.
 23. 23
  triple whopper'ıyla aşk yaşadığım fastfood firması.
 24. 24
  kova seçeneği ile müşterilerine jest yapan firmadır. ancak kampanyada içecek olarak sadece pepsinin veriliyor olması, sponsor kaynağının nereden geldiğini açıkca ortaya koymaktadır.
 25. 25
  öğünleri mcdonalds'tan çok daha büyük ve doyurucu olan firma. oldukça lezzetlidir de. fakat telefonla siparişi bu adamlar yapamıyor. olmuyor yani. 3 farklı şubesinden de farklı zamanlarda yaptığım siparişlerin hepsi de geç ve yanlış geldi. yemek sepetinde de itin götüne sokmuşlar zaten.
tümünü gör
dizi izle